7th، مارس 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 7 th مارس 2014 ساعت 3:07 ب.ظ | کد خبر: 12240  

فرشاد رضایی برادر شهید هسته ای رضایی نژاد در اختتامیه جشنواره عمار در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول، ضمن انتقاد از شرایط بوجود آمده در ماه های اخیر افزود: با توفقاتی که صورت گرفته، متاسفانه به خیلی از نیروهای سابق سازمان انرژی اتمی دیگر فکر نمی‌شود. یعنی عملاً مثل از رده خارج شده‌ها با آنها رفتار می‌شود و این خیلی نگران کننده است.

وی همچنین در ادامه افزود: جدیداً مطلبی را خوانده‌ام مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی می‌خواهد باز در جهت بر هم زدن توافق‌نامه ژنو  و بحرانی کردن وضعیت، دوباره و دوباره دست به ترور بزند و آماده حمله هستند. چون خیلی از نیروهایی که همکار اخوی بنده بودند، در حالت آزاد هستند.

برادر شهید هسته ای داریوش رضایی نژاد با غیرقابل اعتماد دانستن غرب و آمریکا ادامه داد: ما می‌دانیم که طرفمان غیر قابل اعتماد است، پس نخندیم به لبخندهای این‌ها. درست است که ما به یک انعطاف پذیری در محیط بین الملل و همان نرمش قهرمانانه احتیاج داریم، ولی اکنون انرژی هسته‌ای مبنایی برای فشار علیه ایران شده است.

فرشاد رضایی، دشمنی غرب با ایران را پس از توافق ژنو خاتمه نایافته دانسته و خاطر نشان کرد:آنها به کشوری که مستقل باشد هیچ اجازه‌ای نمی‌دهند، این را گفتم تا بدانید اگر توافقی می‌شود، اگر اتفاقی می‌افتد، اصلاً فکر نکنید که آن‌ها کوتاهی می‌کنند، اصلاً این طور فکر نکنید.

برادر شهید هسته ای رضایی نژاد با توجه به توافق صورت گرفته در خصوص برنامه هسته‌ای ایران افزود: من توصیه می‌کنم به دولت جدید و رئیس جمهور دوست داشتنی‌مان آقای روحانی که نگذارند حماقت را با شجاعت اشتباه بگیرند. یادتان نرود جمله امام را که می‌گفت، اگر یک قدم عقب برگردید آنها ده قدم جلو می‌آیند.

فرشاد رضایی نژاد برادر شهید رضایی نژاد همچنین در ادامه افزودند: واقعیت این است که ما از باب ظواهر در شرایط سختی قرار گرفته‌ایم. این که ما جامعه ای با تفکر آرمانی هستیم ، تفکری که در ستیز قرار گرفته است و مهم این است که ما می‌دانیم که درست پیش می‌رویم.

وی تصریح کرد: تفکر ما جز صلح و انسان دوستی چیزی نیست. تفکر ما جز اسلام راستین چیز دیگری نیست. ما اهل ترور و جنگ و تجاوز نیستیم ولی کسانی که در مقابل ما هستند، راحت آدم می‌کشند،

برادر شهید رضایی نژاد بزرگی انسان را وابسته به تفکرش دانسته و تصریح کرد: شهدای هسته ای انسان‌های بزرگی بودند که از بین ما انسان‌های خاکی بلند شدند، تفاوت زیادی با ما نداشتند، تفاوتشان با ما فقط در ایدئولوژی انتخاب شده شان بود.

وی با اشاره به خاطره ای از برادر شهیدش افزود: داریوش مرا خیلی دوست داشت چون از بین برادرانم من شبیه داریوش بودم و هم اینکه برادر کوچک بودم .وقتی به خانه می آمد، همیشه یک نقطه خاصی از زیر چانه‌اش را می‌بوسیدم. ولیکن وقتی که شهید شد و من به سردخانه رفتم دیدم جایی که می‌بوسیدم سوراخ شده، شش تیر بهش زده بودند از یک تفنگی که هفت تیر می‌خورد. این واسه دادش من کافی بود. ولی من یک چیز را خوب فهمیدم آن هم کینه دشمن بود به این مملکت.

eeeee

دزفول امروز

ارسال نظر

     


-->