15th، آوریل 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th آوریل 2014 ساعت 11:05 ق.ظ | کد خبر: 13589  

timthumbD5U7D1I1

حجت الاسلام ˈسید محمد علی قاضی دزفولیˈ در نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود:مدیران ومسوولان ذیربط برای تحقق این امور مواظب باشند موازی کاری نشود و از کلیه ظرفیت ها از ظرفیت های صدا وسیما ، رسانه ها ، مدیران اجرایی و حتی نقش خانواده ها در این راستا استفاده کرد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اهمیت تشکیل کارگروههای کشاورزی و رودخانه دز برای رونق اقتصادی شهر از متولیان توزیع آب در کشور خواست در برداشت از سرچشمه های رودخانه دز با عدالت رفتارکنند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی ضمن محکوم کردن پارلمان اروپا در صدور قطعنامه سخیف و اهانت آمیزآن به ملت ایران از مسوولان دولتی خواست با تو دهنی محکم در مقابل آنها بایستند.

وی همچنین به اعضای شورای فرهنگ عمومی دزفول پیشنهاد کرد بزرگداشت چهارم خرداد روز مقاومت دزفول و همچنین همایش شیخ اعظم انصاری (ره) را به نحو شایسته ای بر گزارکنند.

رییس شورای فرهنگ عمومی دزفول از کلیه نیروهایی که در ایام نوروز زمینه فراغت مردم ومیهمانان نوروزی را فراهم کردند تشکر کرد و به روسای فرمانداری جدید و دانشگاه آزاداسلامی واحد دزفول تبریک و از خدمات مسوولان پیشین تقدیر کرد.

وی گفت:هر طرح و پروژه ای که در کشور اجرا می شود باید یک پیوست فرهنگی داشته باشد تا اهداف ،راهکار و موانع آن طرح آسیب شناسی شود.

حجت الاسلام قاضی دزفولی وجود پیوست فرهنگی را یک برنامه زیرساختی و زیربنایی برای تحقق فرهنگ در کشور عنوان کرد وگفت:با توجه به اهداف شوم دشمن و هجمه به فرهنگ اصیل دینی توجه به زیر ساخت های فرهنگی در جامعه ضرورتی انکار ناپذیر است.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول نیز در این نشست گفت:دزفول با تولید سالانه بیش از چهار میلیون تن محصولات زراعی که حاصل رنج وزحمت ، کشاورزان و سرمایه گذاران این بخش است می تواند نقش مهمی را در کشور ایفا کند.

ˈ حبیب الله آصفیˈ افزود : اقتصاد مقاومتی را می توان در دزفول با همه امکانات حاصلخیز خدا دادی اجرا کرد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول به بیان برخی مشکلات کشاورزی و عقب ماندگی از شاخص های توسعه خواستار توجه جدی مسوولان زیربط به حل مشکلات کشاورزی منطقه شد.

وی از مقاومت مردم دزفول در دوران جنگ تحمیلی به عنوان افتخاری بزرگ برای این شهرستان یاد کرد و افزود :عشق مردم دزفول به ولایت و فرهنگ دینی درسطح کشور زبانزد است .

ارسال نظر

     


-->