پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

برگزاری دومین دوره مسابقات رباتیک بسیج نخبگان دزفول

دزمهراب رئیس پژوهش سرای جوان ناحیه مقاومت بسیج دزفول از برگزاری یک‌دوره مسابقات رباتیک بسیج نخبگان در چهار بخش ربات خلاق، ربات جنگجو، جنگجو آزاد و ربات آتش نشان خبر داد.

محمد لیمویی از برگزاری یک‌ دوره مسابقات رباتیک بسیج نخبگان در چهار بخش ربات خلاق، ربات جنگجو، جنگجو آزاد، ربات آتش نشان خبر داد و اظهار کرد: در این دوره از مسابقات رباتیک، بیش از 173 نفر ثبت نام کرده که 85 نفر از شرکت کنندگان به مرحله نهایی این مسابقات راه پیدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات برای دومین سال متوالی، در دزفول برگزار می‌شود، افزود: در این زمینه سازمان علمی و پژوهش فناوری خوزستان همکاری فراوانی در برگزاری مسابقات داشته است.

رئیس پژوهش سرای جوان ناحیه مقاومت بسیج دزفول تصریح کرد: در این مسابقات از سه نفر برگزیده در هر بخش، با اهدای جوایز تقدیر و پس از پایان این دوره مسابقات، دانش آموزان به وسیله المان‌های الکترونیک آثار ابداعی خود را در نمایشگاهی با عنوان «یا علی» و با حضور خانواده‌ها و حاضران رونمایی می‌کنند.

دومین دوره مسابقات رباتیک بسیج نخبگان دزفول در مدرسه امام باقر(ع) بخش مرکزی و با حضور دانش آموزان و خانواده‌های آنان و مسئولان محلی برگزار شد.

فارس

 

اخبار مرتبط