پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

برگزاری چهارمین دوره تخصصی تربیت مربی قرآن

دزمهراب:چهارمین دوره تخصصی تربیت مربی کودک با رویکرد تربیت دینی، به همت مؤسسه قرآنی نورالهدی درفول برگزار می‌شود.

غلامرضاچراغی،با بیان این مطلب گفت: چهارمین دوره تخصصی تربیت مربی کودک با رویکرد تربیت دینی به همت مؤسسه قرآنی نورالهدی درفول با حضور فدایی، استاد دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این دوره تخصصی تربیت مربی کودک با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول برگزار می‌شود.

مدیر مؤسسه قرآنی نورالهدی دزفول با اشاره به موارد تدریس در این دوره‌ها افزود: این دوره از کلاس‌های تخصصی شامل آموزش نماز و حفظ قرآن کریم در پیش از دبستان، آموزش مفاهیم آوا و زبان‌آموزی، آموزش مفاهیم، آموزش مفاهیم، نقاشی کاردستی و شعر، آموزش هنرنمایشی ویژه پیش‌دبستانی، آشنایی با مفاهیم خلاقیت و کلاس خلاق، اشنایی با اهل بیت(ع) و پرورش حس دینی در کودکان، ارتباط مؤثر، مهارت‌های زندگی، مهارت‌های روانشناسی برای گروه تکمیلی دوره نوجوانی و آموزش در طبیعت است.

وی ادامه داد: این دوره جهت آموزش پدران و مادران دارای کودک 2 تا 12 سال، مربیان مهدهای کودک و مدارس ابتدایی، مسئولان جلسات قرآن مساجد و مؤسسات قرآنی است که سال گذشته شرکت کرده‌اند که در زمان مشخص فقط جهت مرحله تکمیلی ثبت نام کنند.

چراغی تصریح کرد: مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت برگزاری کلاس‌ها  شهریور‌ماه سال جاری است که علاقه‌مندان در شهرها و روستاهای هم‌جوار، مربیان قرآنی، مدد‌جویان ‌بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و تمامی کسانی‌که در دوره‌های گذشته این مؤسسه شرکت کرده‌‌اند از بیست تا سی درصد تخفیف شهریه درنظر گرفته شده است.

وی به برگزاری این دوره‌ها اشاره کرد و افزود: این دوره در دو مرحله مقدماتی ‌و تکمیلی است ‌که هر مرحله مدارک و شهریه جداگانه‌ای داشته است و همچنین صدور پایان دوره‌ها با تأیید اتحادیه مؤسسات قرآنی استان خوزستان است.

چراغی در پایان خاطرنشان کرد: در برپایی دوره‌های قرآنی و تخصصی  آموزش قرآن کریم و تربیت مربی تمامی هزینه‌ها از سوی مؤسسه بوده و هیچ گونه کمکی از سوی مسئولان در برپایی این گونه کلاس‌ها صورت نگرفته است.

گفتنی است؛ علاقه‌مندان می‌توانند در جهت ثبت نام در این دوره از کلاس‌ها به مؤسسه قرآنی نورالهدی واقع در خیابان، حمزه سید‌الشهید بین خیابان فردوسی و دوازده فروردین، جنب مسجد حضرت جوادالائمه(ع) و یا با شماره تلفن 42232032 تماس حاصل کنند.

شهیدنیوز

اخبار مرتبط