پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

بزرگداشت چهارم خرداد و روز دزفول در شش شهر کشور برگزار می شود

دزمهراب : بهزاد جولایی از برگزاری مراسم بزرگداشت چهارم خرداد و روز دزفول  در شش شهر کشور خبر داده و در ادامه  گفت: در این مراسمات از سخنرانان برجسته کشوری استفاده شده و برنامه ریزی های گسترده ای در شهرهای مختلف کشور شده است.

4khordad.dezfol.majdedez3

به گزارش دزمهراب به نقل از دزفول امروز مدیرعامل اجرایی هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله شهرستان دزفول به برگزاری گسترده مراسمات چهارم خرداد و روز دزفول  در سراسر کشور اشاره  کرده و در ادامه  گفت: در این مراسم ها  از سخنرانان برجسته کشوری استفاده می شود و برنامه ریزی های گسترده ای در شهرهای مختلف کشور شده است.

“بهزاد جولایی”  همچنین سخنران ویژه چهارم خرداد در شهرستان دزفول را سرلشگر فیروز آبادی خوانده و همچنین  گفت : مراسم بزرگداشت  “چهارم خرداد” روز مقاومت و پایداری و روز  دزفول در ساعت ۱۸ روز چهارم خرداد در مصلای امام علی(ع) دزفول با سخنرانی سردار سرلشکر دکتر “حسن فیروزآبادی” مشاور فرمانده کل قوا برگزار می شود.

وی همچنین ادامه داد: در این مراسم، نماهنگ حاج صادق آهنگران برای دزفول برای اولین بار اجرا و از تمبر مقاومت  و دو جلد کتاب  “یزله” نوشته محمد حسین درچین و  کتاب “حماسه ماندگار” نوشته احمد لطیف پور رونمایی خواهد شد.

وی از برگزاری برنامه ای مشابه در تهران در روز چهارم خرداد نیز خبر داده  و در ادامه گفت: ویژه برنامه چهارم خرداد در سالن الغدیر نیروی زمینی سپاه در تهران از ساعت ۱۷ و ۳۰ تا ۲۱ برگزار که دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی سخنران این مراسم است.

جولایی، آیت الله دکتر “احمد عابدینی” را سخنران ویژه مراسم چهارم خرداد در قم عنوان و ادامه داد: برنامه مشابهی بمناسبت روز مقاومت مردم دزفول نیز در سالن امام خامنه ای مجتمع فجر اهواز با سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

مدیرعامل اجرایی هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله دزفول اظهار کرد: در مشهد و شیراز نیز ویژه برنامه های چهارم خرداد روز مقاومت مردم دزفول در دوران دفاع مقدس برگزار می شود.

وی از برگزاری برنامه های فرهنگی در فرهنگ سرای امید تهران نیز بمناسبت چهارم خرداد نیز خبر داد و افزود: در این فرهنگ سرا، علاوه بر نمایشگاه عکاسی از مقاومت مردم دزفول در دوران دفاع مقدس، کارگاه هنرهای تجسمی دزفول نیز در این فرهنگ سرا از ۲۳ اردیبهشت تا ۴ خرداد با حضور تعدادی از جوانان هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله دزفول برگزار می شود.

جولایی ادامه داد: برگزاری دو نمایشگاه عکس از بمباران و مقاومت مردم دزفول در دوران دفاع مقدس در مترو ولی عصر(عج) و تجریش تهران از جمله دیگر اقدام صورت گرفته برای پاسداشت و معرفی چهارم خرداد در کشور است.

اخبار مرتبط