بسیجیان همچون درخت تنومندی هستند که ریشه و بنیاد آن روزبه‌روز تنومندتر و محکم‌تر می‌شود - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
16th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 16 th نوامبر 2014 ساعت 2:25 ب.ظ | کد خبر: 22871  

فرمانده بسیج ادارات دزفول :بسیج بازوی پرتوان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول گفت:بسیج بازوی پرتوان و حامی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
به گزارش دزمهراب بنقل ازروابط عمومی حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول،سیدعزیزالله پژوهیده درگفت وگوباخبرنگارما با اشاره به اینکه هفته بسیج پیوند مجدد امت با رهبری است، گفت: نخستین بسیجی حضرت امیرالمومنین بود که با اطاعت از ولایت و از خودگذشتگی جای پیامبر در بستر خوابیدند تا دشمنان به مقصد شومشان نرسند.
پژوهیده با اشاره به گرامیداشت هفته بسیج و تقارن این هفته در ماه محرم اظهار داشت: اساس و ریشه بسیج، ولایت، کربلا و عاشورا است و بسیجیان درس فداکاری، ایثار و جانفشانی را در هیئت امام حسین (ع) آموخته‌اند.
وی درادامه افزود: وظیفه امروز پیروان امام حسین (ع) این است که هرکسی به اندازه توان خود توطئه‌ها و شیطنت‌های دشمن را بشناسد و با بصیرت و آگاهی به جامعه زمان، وظیفه خود را انجام دهد ودراین راستا نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول با تاکید بر اینکه بسیج برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و دستیابی به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌کند و در این راه جانفشانی کرده است، تصریح کرد: بسیجی بودن آن است که ما نظام و جامعه را به جایی برسانیم که دنیا به پیشرفت و وحدت آن غبطه بخورد.
وی گفت:امروز بسیجیان ولایتمدار با بصیرت کامل در همه عرصه های این نظام حضور داشته و با دفاع همه جانبه دستاوردهای نظام مقدس اسلامی را حفظ می نمایند.
وی تصریح کرد: بسیجیان امروز همانند سایر قشرهای مختلف جامعه آماده جانفشانی در راه انقلاب هستند و با روحیه شهادت‌طلبی خود اجازه کوچک‌ترین تحرکی به دشمنان را نمی‌دهند.
پژوهیده با بیان اینکه بسیجیان بازوان توانمند ولایت فقیه هستند ادامه داد: بسیجیان همچون درخت تنومندی هستند که ریشه و بنیاد آن روزبه‌روز تنومندتر و محکم‌تر می‌شود.
وی درپایان خاطرنشان کرد: فرماندهان بسیج پایگاه‌های ادارات این شهرستان با هماهنگی، همفکری و تبادل نظرات و تجربیات با اعضای بسیج در راستای توسعه فعالیت‌های ادارات و خدمت‌رسانی به مردم گام بردارند.

basij3

ارسال نظر

     


-->