پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

بسیجیان و جمعی از مسئولین شهرستان دزفول با امام‌ جمعه شهردزفول دیدار کردند

بسیجیان و جمعی از مسئولین شهرستان دزفول با امام‌ جمعه شهردزفول دیدار کردند
بسیجیان حوزه های کارمندی وکارگری و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان دزفول با امام‌ جمعه این شهر دیدار کردند.
به گزارش دزمهراب ،بنقل ازروابط عمومی حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول ،امام جمعه دزفول در این مراسم یکی از صحنه‌های حضور فعال بسیج را دردوران انقلاب وهشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و اظهار داشت: بسیج در صحنه بین‌المللی نقشی پررنگ را ایفا می‌کند.
حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی گفت: بسیجیان با توان و اقتدار کامل و تحت فرمان ولی امر مسلمین جهان در جهت اعتلای فرهنگ ناب اسلامی و تحقق منویات مقام عظمای ولایت گام برداشته اند وخواهندداشت ودراین راستا همیشه آماده خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
وی به آینده‌نگری حضرت امام خمینی (ره) در تشکیل سازمان بسیج اشاره کرد و هدف از تشکیل آن را الگوبرداری سایر کشورهای اسلامی دانست.
امام جمعه دزفول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کارآمدی بسیج در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و اجتماعی افزود امروز بسیج به نیرویی فرامرزی تبدیل شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دزفول نیزدراین دیدارگفت: دهه فجر تجسم اراده و عظمت امام (ره) و ملت بزرگ، ولایی و انقلابی ایران اسلامی است.
سرهنگ پاسدارˈعبدالامیرمحتشمی رادˈ افزود: برگزاری مراسمات دهه فجر مانع بزرگی برای تحقق اهداف ددمنشانه دشمنان پلید نظام اسلامی است
وی تصریح کرد: دشمنان این ملت بزرگ و این انقلاب الهی و اسلامی سعی می کنند تا انقلاب و معمار بزرگ و کبیر آن را از یاد مردم ببرند ولی دهه فجر بزرگترین یادآوری خاطرات و عظمت انقلاب و همچنین جانفشانی های رهبر کبیر این نظام مقدس به مردم است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دزفول اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا جوانانمان را با اهداف و فلسفه پیدایش و شکل گیری انقلاب اسلامی آشنا کنیم و نسبت به سال های قبل برنامه های بزرگداشت این ایام با شکوه و عظمت بیشتری برگزار شود.
سرهنگ محتشمی راد افزود بسیج مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهان است که از ابتدای تشکیل انقلاب اسلامی تاکنون مایه عزت و اقتدار بوده است.
درادامه این دیدارفرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر با بیان اینکه بسیجیان نقش بسزایی در انقلاب و دفاع مقدس ایفا کرده‌اند، گفت: بسیج در دوران‌ مختلف دیگر نیز خالصانه و جان بر کف آماده دفاع از ارزش‌های انقلاب است.
سید عزیزاله پژوهیده افزود: پایگاه‌های بسیج با مأموریت اجرای برنامه‌های فرهنگی در مناطق مختلف در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم قرار دارند.
وی اظهار داشت: حضور بسیجیان در تمام میدان‌های انقلاب موجب شده است تا دشمنان نظام جمهوری اسلامی به کلی مأیوس شوند.
پژوهیده بسیج را متعلق به همه اقشار جامعه دانست و تصریح کرد: با ایجاد این پایگاه‌ها تمام اقشار جامعه به بهترین شکل می‌توانند از اقدامات فرهنگی و اجتماعی آنها استفاده کنند.

///////////////////////////////////
نشست خانوادگی بسیجیان کارمندی وکارگری شهرستان دزفول برگزارشد
نشست خانوادگی بسیجیان کارمندی وکارگری شهرستان دزفول دردانشکده سماء واحد دانشگاه آزاداسلامی این شهرستان برگزارشد.
به گزارش ،بنقل ازروابط حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول،دراین نشست خانوادگی فرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول ضمن تبریک بمناسبت دهه فجرانقلاب اسلامی گفت:بسیج در تمام مواقع بازوی پرتوان ولایت و رهبری بوده و هست.
سید عزیزاله پژوهیده گفت: ارمغان امام خمینی (ره) برای ملت ایران، آزادی بود که حلول این آزادی در ایران اتفاق افتاده و امروزه نیز به تمام دنیا صادر شده است.
وی افزود: دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین انقلاب اسلامی و بیان دستاوردها و آثار و برکات نظام و انقلاب اسلامی است که باید به‌خوبی از این فرصت بهره گرفت.
فرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول مردمی بودن را از شاخصه‌های اصلی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: باید برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور و مشارکت پررنگ مردم و نهادهای مردمی برگزار شود.
وی به نقش مهم بسیج در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود:در برهه ای از زمان دشمنان ایران با راه اندازی غائله هایی در جنوب،غرب و شمال کشور سعی داشتند انقلاب را از مسیر خود منحرف کنند.
پژوهیده تاکید کرد:ملت با تفکر بسیجی و حضور به موقع در صحنه توانستند این توطئه ها را خنثی کنند.
فرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول رسالت امروزی بسیج را مقابله با تهاجم فرهنگی دانست و اظهار کرد:دشمنان نظام پس از مایوس شدن از شکست نظامی از طریق فرهنگی و شبیخون فرهنگی سعی دارند به مقابله با نظام جمهوری اسلامی بپردازند و بسیج با رصد کامل این موضوعات،این آمادگی را دارد که فتنه ها و نقشه ها آنها را نقش بر آب کند.
وی ادامه داد:بسیجیان با اطاعت از رهبری و توکل برخدا بار دیگر خواهند توانست حیله و نیرنگ دشمنان را در قبال نظام خنثی کنند.
درنشست خانواده بسیجیان کارمندی وکارگری دزفول ،دکترعبدالرضاپاژخ معاونت دانشگاه آزاداسلامی وخانم دکترفاطمه نجفی کیا کارشناس ارشد مشاوره ،پیرامون جنگ نرم وخانواده سخنانی راایرادکردند.
درپایان “ابراهیم یارو” ۳۵ ساله و ” بنتا آدم “۳۰ ساله، زن و شوهر نیجریه ای که به مذهب تشییع گرویده اند، میهمانان ویژه این مراسم بودند که علاوه بر بیان نحوه تشییع خود به تشریح بخشی از عقاید وهابیون پرداختند.
گفتنی است:طی پرسش وپاسخی که دراین نشست انجام گرفت به تعدادی ازخانواده های بسیجی کارمندی وکارگری شهرستان دزفول هدایایی اهداگردید.
برنامه‌های اولین روز از دهه مبارک فجر،حضوربسیجیان کارمندی وکارگری و مدیران ادارات دردیدار با امام‌ جمعه محترم دزفول، و با گلباران تمثال حضرت امام (ره) و نواختن زنگ انقلاب در ادارات این شهر بود.

اخبار مرتبط