پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

به همت سربازان گمنام امام زمان (عج)؛ مسئول متواری دومین شرکت ورمی کمپوست در دزفول دستگیر گردید

دزمهراب: دادستان دزفول با اعلام این خبر ، افزود : این شخص در استان های مختلف از جمله خوزستان (دزفول ، اندیمشک ، شوش ، شوشتر ، رامهرمز) ، اصفهان ، لرستان (خرم آباد و پلدختر) ، ایلام (دهلران) ، کهگیلویه و بویر احمد (یاسوج و لیکک) ، شیراز ، تهران […]

شخصی به نام «ب – د» که با تاسیس شرکت تولید کودهای آلی ورمی کمپوست توانسته بود ۲۰ میلیارد تومان از سرمایه های مردم را در چندین استان و شهر کشور جذب و در مسیرهای دیگر سرمایه گذاری و هزینه نماید و متواری شده بود ، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و تحویل مقامات قضایی دزفول گردید .

به گزارش دزمهراب به نقل از روناش دادستان دزفول با اعلام این خبر ، افزود : این شخص در استان های مختلف از جمله خوزستان (دزفول ، اندیمشک ، شوش ، شوشتر ، رامهرمز) ، اصفهان ، لرستان (خرم آباد و پلدختر) ، ایلام (دهلران) ، کهگیلویه و بویر احمد (یاسوج و لیکک) ، شیراز ، تهران ، البرز (کرج و نظر آباد) ، مرکزی و مازندران (ساوه ، محمود آباد و تنکابن) توانسته با مجوز این شرکت وجوهاتی از مردم دریافت و بعد از مدتی و پرداخت چند ماه سود به مردم ، متواری و به جای اینکه این سرمایه را در جهت تعهدات خودش استفاده نماید ، در کارهای دیگری اقدام به سرمایه گذاری نموده ، که جمع این سرمایه ها بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان می باشد .

احمد قهرمانی”  همچنین در ادامه گفت : تا کنون ۱۴۰ نفر از مردم شکایاتشان را به قوه قضاییه تحویل داده اند و پیش بینی شده بیش از ۶۰۰ نفر در این شرکت سرمایه گذاری نموده اند .

وی  همچنین در ادامه گفت : اموال شناسایی و توقیف شده این شخص بیش از ۲ میلیارد تومان و اموال ساختمان شرکت نیز بالای ۴ میلیارد تومان می باشد و سایر اموال در حال شناسایی و بررسی و قیمت گذاری است .

قهرمانی در این رابطه  اضافه کرد : فرد دیگری نیز در همین رابطه قبلا دستگیر شده و هم اکنون در اختیار قوه قضاییه است .

این مقام مسئول از مردم دزفول و سایر شهرهای ایران درخواست کرد تا به هر فردی اعتماد نکنند و سرمایه خودشان را در اختیار آنان قرار ندهند و سپرده های خود را به غیر از سیستم بانکی و موسسات معتبر که مجوز رسمی دارند ، به جایی دیگر نسپارند .

دادستان دزفول یادآور شد : چندین پرونده در دزفول که از مردم پول گرفته و متواری و یا دستگیر شده اند در دستگاه قضایی این شهرستان در حال بررسی می باشد .

احمد قهرمانی در پایان در خصوص دیگر شرکتی که در همین زمینه در دزفول فعالیت و مدیر ارشد آن چندی پیش توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) به دام افتاد ، نیز گفت : این پرونده بالای ۱۵۰۰ تا ۱۶۰۰ نفر شاکی دارد که تا کنون ۱۳۵۰ نفر مراجعه و شکایات خود را تحویل مراجع قضایی داده اند .

اخبار مرتبط