پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

بیانیه بسیج ادارات دزفول به مناسبت حماسه نهم دی ماه

بسیج ادارات شهرستان دزفول در راستای گرامی داشت حماسه نهم دی ماه بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش دزمهراب روابط عمومی حوزه بسیج ادارات دزفول،در این بیانیه آمده است ۹دی روز تجلی قدرت خدا وحرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است واین حرکت مردم اتمام حجت برای همه است.
۹دی روز تجلی حماسه بزرگ و میثاق معنادار امت با مقام عظمای ولایت فرا رسیده است.روزی که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است.
درادامه این بیانیه آمده است:تاریخ پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی ایران، حوادث و وقایع بیشماری را پشت سر گذاشته است، اما جمهوری اسلامی ایران با قامتی استوار و با پیوند ناگسستنی امت و رهبری به حیات پر فروغ خود ادامه داده است.
۹دی درتاریخ انقلابات به نام نامی ملت ایران ورهبری داهیانه مقام معظم رهبری ر قم خورده است .روزی که الطاف الهی شامل مردمی انقلابی شد تا از گذرگاهی دیگر ودرآزمونی دشوار دربرابر همه مشکلات وناداوری های دشمنان به عبور ازگردنه های سخت همتی دوباره گمارند.
مابسیج ادارات شهرستان دزفول ضمن گرامی داشت حماسه ی بزرگ ۹ دی روز وفاداری ملت همیشه در صحنه به ولایت اعلام می دارد که هوشیاری و بصیرت بسیجیان ادارات را بیش از دیگر اقشار جامعه لازم دانسته و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و همواره در پیروی از فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ایی تاکید می کنیم .
حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول درپایان اعلام داشت: برای حضور پرشور و معنادار در آیین‌های گرامیداشت حماسه ماندگار و الهام‌بخش ۹ دی، مردم و بسیجیان ولایت مدار شهرستان دزفول همراه و همگام با ملت شهید‌پرور ایران اسلامی و نیروهای مدافع انقلاب و میهن اسلامی با الهام از حقایق و عبرت‌های تاریخی به ویژه فتنه سال ۸۸ همچنان پرچم بصیرت و ولایتمداری را برافراشته نگه‌ خواهند داشت و تحت منویات ولی امر مسلمین آماده حمایت و پشتیبانی‌های لازم از ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حضور به هنگام و به اندازه در عرصه‌های نیاز انقلاب و کشور و مهیای خلق حماسه‌های تاریخ ساز و افتخار آمیز در مصاف با دشمنان داخلی و خارجی هستند

اخبار مرتبط