پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

بیانیه جنبش مردمی “ما ایستاده ایم”

دزمهراب: بیانیه جنبش مردمی ما ایستاده ایم شهرستان دزفول که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

در جمهوری اسلامی همه آزادند الا بچه حزب اللهی ها  «سید مرتضی آوینی»

جوانان انقلابی و مردم همیشه در صحنه ی خطه ی مقاومت ایران ، در راستای لبیک به فرموده امام امت ، بار دیگر اعلام حضوری دوباره کردند. اعلام حضوری از جنس ایستادگی با شعار ” ما ایستاده ایم ” . ایستادن پای ارزش های انقلاب ، ایستادن پشت سر رهبر و در حمایت از دولت و فرزندان انقلاب  . خاصه در این برهه ی سرنوشت ساز مذاکرات هسته ای و گستاخی های زیاده خواهانه ی شیطان بزرگ و ایادی استکبار .شور مردمی که به تلفیق با شعور انقلابی شان مهیای حضوری از جنس عمار یاسر ها و مقداد ها شده بود و به فضای شهرستان نشاطی دوباره بخشیده بود، متاسفانه در پی انحصار طلبی ، انحصار طلبانی  که حتی قانون را نیز به نفع طیف بندی های سیاست زده ی خویش ، کانالیزه می کنند ، کم فروغ شد و در سکوت خبری و در قالب تهدید به ایجاد فضای امنیتی ، جمهوریت نظام را زیر سوال بردند . همان مدعیان دروغین آزادی بیانی که حتی به این حد از تضارب آرا نیز قائل نیستند.

مگر نه در بند 27 قانون اساسی جمهوری اسلامی آمده است که «تشکیل اجتماعات و راهپیمایی ها بدون حمل سلاح به شرط آنکه مخل به مبانی اسلام نباشد آزاد است». آخر چه شده است عده ای را که بر نمی تابند نظر مخالف را. جالب است که شعار همین عده «زنده باد مخالف من » بوده است!مگر دولت و دستگاه ها و نهاد های وابسته و تابعه ی دولت ، نباید در وهله ی  اول پاسدار حقوق حقه ی ملت ایران و در راس آن قانون اساسی جمهوری اسلامی باشند؟ از دولت حقوقدان این اتفاق بعید است. سخنان وزیر کشور در باب منع تجمعات مردمی در دفاع از حقوق ملت ایران و مذاکرات هسته ای آن هم در حالی که در تضاد با قانون اساسی کشور است ! تاسف بار است. حال آنکه این حضور مردمی نشان دهنده ی اقتدار روز افزون جمهوری اسلامی است  و دست تیم مذاکره کننده را در مقابل 5+1 مستکبر دنیای کنونی ، باز می کند. آخر از چه  رو اجازه ی این حمایت مردمی را از خودتان دریغ می کنید ؟ مگر نه اینکه این انقلاب به دست این مردم برپا شده است و مگر نه اینکه خاک این کشور با خون های پاکی که بر این خطه ی پرگهر ریخته است، آبیاری شده است؟ حال در این برهه ی حساس که همه ی ملت پشت رهبر و دوشادوش دولت ، به حمایت از منافع ملی برخاسته اند از چه اجازه ی این حضور باشکوه را به ملت نمی دهید؟

در این چند روزی که شور مردمی بر همه بارز و مبرهن شده بود ، اظهار نظر جناب فرماندار آقای آصفی و اعلام موضع فرمانداری دزفول عجیب ترین اتفاق این چند روز بود. آخر مگر همین فرماندار محترم و مسئولین شهری نبودند که در تجمعی که برای زنده یاد مرتضی پاشایی برگزار شده بود در حالی که مجوز قانونی از فرمانداری نگرفته بود ، شرکت کردند ؟ آخر منافع ملی مهم تر است یا مراسم .  .   .   .   !؟ چطور حس مسئولیت و رگ غیرت جناب فرماندار در آن زمان نجنبید و به مقابله با تجمعی غیرقانونی نپرداخت ؟ جالب این که جناب فرماندار به جای اجرای مراحل قانونی ، در این بی قانونی مشارکت داشتند ! و خود با این اقدامشان مهر تاییدی بر عدم پایبندی به قانون در سطح شهر بودند.

وای بر ملتی که مسئولانش به قانون پایبند نباشند و بدتر از آن خود در بی قانونی مشارکت کرده باشند .

لازم است که جناب فرماندار و مسئولین شهری در مقام پاسخگویی در آمده و عدم پایبندی شان به قانون و برخورد سلیقه ای شان با قانون را برای مردم شهرستان روشن نمایند. اظهار نظر عجیب ایشان در رابطه با آن تجمع غیر قانونی را هم هنوز یادمان نرفته است. آن زمان که گفتند ، این شور جوانان است و علاقه ی مردم ! را به موسیقی نشان می دهد. آخر مگر این زنجیره ی انسانی که لبیک به دعوت رهبر معظم انقلاب است ، شور همراه با شعور به حساب نمی آید ؟جناب فرماندار کدام را انتخاب می کنید ؟ تجمع برای منافع ملی و لبیک به رهبر انقلاب ، یا تجمع برای موسیقی و مراسم ترحیم ؟رویه ی دیگری که در این شور مردمی مشاهده شد ، عدم حضور نهاد های انقلابی بود . آخر تا کی نهاد های انقلابی باید در رخوت خویش به سر ببرند و سکون و جمود را بر حرکت و پویش ، ترجیح بدهند و منفعلانه برخورد کنند به جای اینکه فعالانه در عرصه حاضر شوند.و باز هم حزب الله مظلوم ماند و این حرکت مردمی ، با کج سلیقگی تمامیت خواهان لغو شد ، اما بدانید که این شوری که در مردم ایجاد شده است ، خاموش نخواهد شد.

و اما در آخر خطاب به رهبر عزیزمان :میدانم …میدانم آقای من !اینجا عمارها کمتر پیدا می شوند!این بار «خواص» تو ، «غواصها» شده اند!آنقدر غریب هستی که «خمینی» خط شکنانش را برای یاریت فرستاده است …امروز …باز تاریخ تکرار می شود…علی زمان را تنها نگذاریم …

جنبش مردمی «ما ایستاده ایم» شهرستان دزفول

اخبار مرتبط