بیانیه حوزه های بسیج کارمندی و کارگری دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
29th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 29 th ژانویه 2015 ساعت 10:00 ب.ظ | کد خبر: 26230  

در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن حوزه های بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول با صدور بیانیه ای مردم متدین و انقلابی این شهرستان را به حضور پر شور و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرا خواند.
به گزارش دزمهراب بنقل از روابط عمومی حوزه های بسیج کارمندی و کارگری دزفول ، در این بیانیه آمده است :ایام الله دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای بازخوانی ۳۶ سال تلاش و مجاهدت در عرصه های علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است.
دهه فجر یادآور همت والای مردمی فهیم؛ دلیر و سخت کوش است که به رغم ندیدن امام معصوم با اقتدا به عالمی وارسته و فرزانه، عزم خویش را برای ایجاد تمدن اسلامی جزم کردند و با پشت پا زدن به تعلقات دنیوی حرکت در مسیر ظهور منجی را آغاز نمودند.
همچنان که رمز پیروزی انقلاب اسلامی حضور میلیونی مردم در همه صحنه ها با تبعیت از ولایت فقیه و عمل به آموزه های روح بخش دین مقدس اسلام بود، رمز بقای انقلاب نیز همان می باشد.
اینک که شاهد اقتدار روز افزون انقلاب اسلامی در عرصه های داخلی و خارجی هستیم حفظ هوشیاری و بیداری همه آحاد مردم و شناخت توطئه های پیچیده داخلی و خارجی، ضرورتی بیش از پیش یافته است.
انقلاب اسلامی همچنان نیازمند فداکاری و ازخود گذشتگی و صبر و تحمل و بردباری است و برای دست یابی به آرمان های مقدس امام و شهیدان و با تمسک به فرامین مقام عظمای ولایت می بایست به سلاح پولادین ایمان، علم و بصیرت مجهز گردید تا در مقابل دسیسه ها و یاوه گویی های استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی از حقانیت و آرمان های والای ملت بزرگ ایران دفاع کرد.
در این بیانیه آمده است:ما بسیجیان حوزه های کارمندی وکارگری شهرستان دزفول همراه با مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان دزفول با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را با صدایی رسا و بلند سر خواهیم داد و اعلام می کنیم که تا آخرین نفس پاسدار حریم ولایت و ارزش های انقلاب اسلامی خواهیم ماند.

ارسال نظر

     


-->