پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

بیانیه روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج دزفول به مناسبت17 مرداد بزرگداشت روزخبرنگار

دزمهراب : روز خبرنگار، در حقیقت یادآور اراده عظیم مردان و زنانی است که برای بازگویی حقائق ، پرچم مقدس اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند .
این روز فرصتی است گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ انسانهای فرهیخته ای همچون شهید محمود صارمی، شهید رهبر و دیگران که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم جانان کردند و مناسبتی است مغتنم برای تجلیل از خدمات همه خبرنگاران متعهد و دلسوز کشورمان که با تیغ برّان قلم ، با سفیران یأس و دروغ و تباهی در ستیزند و پا به کارزار جنگ نرم با دشمنان انقلاب اسلامی نهاده اند.
تعهد،بصیرت، روشنگری، بیان حقائق، انتقاد منصفانه و سازنده، در نظر گرفتن مصلحت جامعه و نظام و پرهیز از منهیات دینی و اخلاقی، بخشی از آرمانهای شهیدان والامقام عرصه اطلاع رسانی است که میراث عظیم اخلاق رسانه ای را برای قشر فرهنگ ساز و خدوم اصحاب رسانه بر جای نهاده اند تا با در نظرگرفتن ارزشهای این فرهنگ غنی، رسالت خویش را به نحو مطلوب تحقق بخشند.
در این ایام که با تحول شگرفت در عرصه اطلاع رسانی ، جنگ نرم و تهاجم فرهنگی در دستور کار قدرت های سلطه گر و برخورداراز بنگاه های بزرگ رسانه ای قرار گرفته و با تمام عده و عُده خود به میان آمده اند، لازم است خبرنگاران به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) انعکاس اخبار، خوب، مفید و امید بخش را نصب العین خود قرار دهند و راه را برای سیاه نمایی اوضاع جامعه بر رسانه‌های بیگانه ببندند.

بی تردید خبرنگاران متعهد که در برابر جنگ فرهنگی دشمن به پا خاسته‌اند، افسران جنگ نرمی محسوب می‌شوند که نقشی بسزا در مقابله با هجمه فرهنگی غرب و تقابل با امپریالیسم رسانه‌ای استکبار عهده دار هستند.

در شرایطی که استکبار جهانی با آتش تهیه رسانه‌های سلطه هر روز در گوشه‌ای از جهان بیداد می‌کند و روزی سوریه و عراق را هدف قرار می دهد و روز دیگر کشتارملت مظلوم وستمدیده یمن را کلید می زند، وظایف رسانه‌ها و خبرنگاران از هر زمان دیگری سخت تر است و همتی عظیم را می طلبد تا اجازه قلب شدن حق و باطل و ظالم و مظلوم را در این معرکه‌ها ندهند و با تشکیل جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی و محور مقاومت در برابر رسانه‌های صهیونیسم و مستکبر قد علم کنند.

افزون بر اینها در سالی که به نام دولت وملت همدلی وهمزبانی ازسوی ولی امرمسلمین جهان امام خامنه ای نامگذاری شده، لازم است جبهه رسانه‌ای کشوربیش از پیش بکوشد با نگاهی عمیق تر به مقوله اتحادوانسجام دربین همه آحادجامعه ، برای رشد و ارتقاء آن کمر همت بندد و با انعکاس گسترده پیشرفت‌های روز افزون کشور و خلق فضایی پر نشاط، نقش پل ارتباطی مردم با سیاستگذاران و مسئولان کشور را ایفا کند.

درپایان این بیانیه آمده است روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج دزفول ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و دیگر شهیدان والامقام اقلیم اندیشه و قلم و ارج نهادن به تلاشهای ارزنده تمامی سفیران آگاهی و امید، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیق روز افزون همگان را از درگاه حضرت حق مسئلت دارد.

اخبار مرتبط