بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خوزستان به مناسبت یوم الله ۹ دی - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
29th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 29 th دسامبر 2014 ساعت 7:12 ب.ظ | کد خبر: 24619  

۹ دی روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است، ۹دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز.

بسمه تعالی321

فَاصْبِرْ إِنَ وَعْدَ اللَهِ حَق وَلا یَسْتَخِفَنَکَ الَذِینَ لا یُوقِنُون ( سوره روم آیه ۶۰ )

تاریخ ۶۰ ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و فتنه ۷۸در کوی دانشگاه، پیشرفتهای علمی و هسته ای از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبرفرزانه انقلاب ناکام گشته اند.

 

فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ از دیگر نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود که با طراحی چندین ساله به بهانه ناکامی در انتخابات توسط فتنه گرانی در داخل و خارج از کشور شعله ور شد. امااز آنجا که “وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ و اللَّهُ خَیرُ الماکرِین” خداوند مکر آنان را برملا و ملت ایران را هرچه بیشتر به انقلاب نزدیکتر کرد و بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه ۹ دی ۸۸ بر جریده تاریخ ثبت شد.

 

۹ دی روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. ۹دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز.

 

در ۹ دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود (همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد).

 

۹ دی نماد ارادت مردم عاشورایی ایران به امامت، منشور هدایت و سرلوحه ی بیداری نسلهای آینده است که با نگاه به آزمون بصیرت و بیعت عاشقانه پدران و مادرانشان در تلالو نورانیت حضور بی دریغ و عظمی راسخ، چشمان فتنه را در این روز بزرگ کور کردند و به تمامی فتنه گران داخلی و توطئه گران خارجی فهماندند که همیشه بیدار و در صحنه اند و پاسدار واقعی میراث گران سنگ ولایت هستند.

 

فتنه گران ۸۸ با پیش بردن جامعه به اغتشاش و نا امنی، ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی از درون، ضربه به ملت و تلخ کردن کام مردم پس از شادی بزرگ مشارکت در انتخابات، نابود کردن حادثه افتخارآمیز انتخابات پرشور ۸۸، هتک آبروی نظام در مقابل ملتها، تهمت زدن به نظام اسلامی، زمینه سازی برای آشوب و اغتشاش، تهمت به نظام، خدشه به رأی مردم و نفی آن، تلاش برای تغییر نتایج قانونی انتخابات با زور خشونت و اردوکشی خیابانی، امیدوار کردن جبهه دشمن، بی بصیرتی و چشم بستن بر روی حقایق واضح، سرپیچی از راه معقول قانونی، بازیچه دشمن شدن، امیدوار کردن دشمن، دعوا راه انداختن و مضطرب کردن ملت و خوشحال کردن دشمن، تمکین نکردن به قانون و رأی مردم، بیزاری نجستن از آشوبگران، انتخابات را مظهر اختلافات وانمود کردن، ایجاد تلاطم و گرفتن آرامش عمومی و ثبات از ملت، قانون شکنی و دشمن شاد کردن کشور، ایجاد هزینه و زحمات برای کشور و مردم، تلاش برای قرار دادن مردم در مقابل نظام، تخلف از قانون، قرار دادن کشور در لبه ی پرتگاه خشونت و خونریزی بر سر قدرت، قراردادن کشور در لبه پرتگاه اختلافات و جنگ داخلی، و ازهمه مهم تمر ریختن خون شهدای مقابله با فتنه گناهانی نابخشودنی هستند که عده ای ساعی دارند این گناهان بزرگ را کوچک جلوه داده و شرایط حضور دوباره فتنه گران در بستر سیاسی کشور را فراهم کنند.

 

اینان کسانی هستند که هنوز پیام ۹ دی را دریافت نکردند؛ اینان بدانند رافت اسلامی به معنای بخشش گناه بزرگ فتنه گران نیست؛ حکم اعدام عناصر اصلی فتنه حداقل مجازات فتنه گران و التیام زخم ملت ایران خواهد بود.

 

کسانی که در فتنه ۸۸ مردود شدند و بر خطای خود اصرار دارند دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهند داشت چه برسد به جایگاه، اینان افرادی هستند که مردم ایران اجازه نخواهند داد که این افراد در مسئولیت های کشور نقشی بیافرینند چون که این فتنه گران با اصل نظام مشکل دارند و اگر فرصت مهیا شود بازهم به نظام ضربه خواهند زد.

 

آری ملتی که در ۹ دی حماسه آفرید همان ملتی است که بارها با مهارت شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان مشت سنگینی را فرود آورد. این ملت دیگر اجازه نخواهند داد حوادثی همچون فتنه ۸۸ بار دیگر تکرار شود و اعتقادات و آرمان های امام و رهبری دست مایه ی عده ای خواص بی خاصیت شود. اما باید گفت تاریخ نشان داده، تا ظلم و استبداد هست، جبهه حق به مبارزه پرداخته و تا زمانی که جبهه حق وجود داشته باشد، دشمنان دست از فتنه گری برنمیدارند. تاریخ انقلاب هم مؤید همین نظر است؛ پس اگر فتنه ۸۸ مهار شد، دلیلی بر خشکیده شدن ریشه های فتنه نیست و در صورتی که ما بیدار نباشیم، شکل گیری فتنه های دیگر محتمل است.

 

اما اکنون در آستانه پنجمین سالگرد قیام و خروش ملت عاشورایی و بصیر حسینی ایران اسلامی اعلام میداریم، همچنان که در سال ۸۸ ملت سلحشور ایران اسلامی با خروش و بیداری خود مقابل طغیان گران پست و خود فروخته ایستاده و با سرکوب و کور کردن چشم نفاق پیروزمندانه به مسیر حق خود ادامه دادند.

 

دانشجویان بسیجی همگام با ملت ایران اعلام می داریم حتی اگر تمام دنیا در مقابل دین و جمهوری اسلامی و ولایت فقیه صف بکشند، هرگز نخواهیم گذاشت خدشه ای به نظام جمهوری اسلامی و رکن رکین ولایت وارد کنند.

 شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان

ارسال نظر

     


-->