پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

راهپیمایی روز قدس ساعت 12 از میدان حاج مرادی +بیانیه های ارگان های مختلف دزفول

راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه مورخ 19/04/93 در دزفول از ساعت ۱۲ روز جمعه از میدان حاجمرادی دزفول به سمت مصلای امام علی(ع) آغاز می شود.

بیانیه روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج دزفول به مناسبت روز جهانی قدس

روز قدس،روز بیداری و حماسه و شکفتن حنجره هاست. روز جوانه زدن مشت های گره کرده از سرزمین قبلهاست.روز بارش باران همدلی بر درختان غمگین زیتون است.روز ارج نهادن به مبدا معراج پیامبر عظیم الشان اسلام است.

روز قدس روزی است که ملتی مظلوم پشت سیم های خاردار مشتهای فولادین شما را نظاره می کنند و دلخوش به فریاد الله اکبرتان هستند.ای قبله گاه اول مسلمین  مطمئن باش که خونهای جوانانت و شاخه های شکسته زیتونت جز آزادی نیست وبدان که آن روز نزدیک است انشاءالله

در روزگاری که فتنه ی بزرگ کج فهمان  عربستانی وآل سعودبه نمایندگی از  مزدوران آمریکا و اسرائیل جنگ احزابی دیگردر میان مسلمین راه انداخته اندوشبانه روزمردم بی دفاع ومقاوم یمن رابمباران می کنند، عمارها و حبیب ابن مظاهرها و علی اکبرها باید بروز و ظهور کنند تا دشمن بداند که تاریخ در حال تکرار است ومقاومت همچنان ادامه دارد.

این روابط عمومی درپایان اعلام میدارد:ماپاسداران وبسیجیان جان برکف ناحیه مقاومت بسیج دزفول همچون سالهای گذشته وباعزمی آهنین واراده ای راسخ وبامشتهایی گره کرده همگام با مردم روزه دار و شریف دزفول در راهپیمانی بزرگ روز جهانی قدس شرکت خواهیم کردوهمه امت همیشه درصحنه به دشمنان قسم خورده اسلام نشان خواهند داد که همچنان در صحنه هستند و فریب خائنین به اسلام و استکبار جهانی را نخواهند خورد و با پیروی از ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای عزیز تا پای جان از همه دستاورد های انقلاب اسلامی و قیام مردم مظلوم فلسطین دفاع می کنند و با آگاهی و تیز هوشی تحرکات دشمن را رصد ،وآماده ی هر گونه جانفشانی می باشند.

وعده ماآخرین جمعه ماه مبارک رمضان

والسلام

بیانیه بسیج دانشجوی دزفول به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم

أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ 39 حج

از آن زمان که طنین روح افزای انقلاب اسلامی به مدد نفس قدسی حضرت روح الله ، جانی دوباره بر پیکر بی جان جهان متاثر از توهم مدرنیته بخشید ، منادیان راستین عدالت و آزادی گوش جان خویش را به آرمان های اسلام و انقلاب اسلامی سپردند. انقلاب اسلامی به منزله ی حیات دوباره ی حق جویی و آزادی خواهی از آن رو که انقلابی جهانی بود، نوید بخش ظهور دیپلماسی نوینی در عرصه ی بین الملل بود که از آن به دیپلماسی امام روح الله تعبیر می شود. دیپلماسی ای که در آن حق مستضعفین از مستکبرین عالم ستانده شود و عدالت و آزادی و مقابله با زورگویی های مستکبران و هر آن چه در دایره ی انسانیت و دیانت اسلام ، اصل قرار گرفته شود.   به جرات می توان گفت که از بزرگ ترین ابتکارات و دستاوردهای این دیپلماسی ، همین مسئله ی فلسطین و روز قدس است و اگر این همت و عزمی که در جان کلام و اقدام های حکیمانه حضرت روح الله و امام خامنه ای نبود ، این مقاومت فلسطینیان و پیروزی شان در جنگ ها به خصوص جنگ های اخیر ، وجود نداشت و قطعاً  به فرمایش رهبر انقلاب «نسیم روح افزا و روانبخش تفکر بسیجی را اکنون در عراق، سوریه، لبنان، و غزه شاهد هستیم و به لطف خداوند در آینده نه چندان دور، در قدس شریف و برای نجات مسجدالاقصی هم شاهد آن خواهیم بود». به برکت همین حرکت بزرگ در آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان یعنی روز قدس ، پویش هایی بسیاری در سرتاسر دنیا بوجود آمده است و اکنون که در آستانه ی ورود به آخرین مراحل این خواست همگانی برای نابودی رژیم نامشروع صهیونیستی هستیم ، حضور در این راهپیمایی عظیم ، عزمی دو چندان می طلبد. ایادی استکبار و رژیم منحوس و نامشروع صهیونیستی بدانند که رهبرمان امام خامنه ای فرمودند:« چه توافق بشود ، چه توافق نشود ،اسرائیل روز به روز نا امن تر خواهد شد » ، و بدانند که فرزندان خمینی و خامنه ای بند پوتین هایشان را محکم کرده اند و آماده ی نابودی اسرائیل جنایتکارند و بدون شک همه عاشق مبارزه با غده سرطانی  اسرائیل منحوس و جناینکار هستند. و این جنگ آخرالزمانی ماست که نوید آن داده شده است و آری صبح پیروزی این بار از گلدسته های مسجد القصی سربرخواهد آورد. دانشجویان بسیجی شهرستان دزفول ، با دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت ایران و نیز ملل آزاده و حق طلب جهان برای شرکت گسترده، یکپارچه و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، همگام با مردم شریف ایران اسلامی در صفوف به هم پیوسته و متحدانه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند نمود و برای بازستاندن حق مظلومان ومرزبندی قاطع باظالمان،فریاد “القدس لنا” برمی‌آوریم .

 

بیانیه اداره  صنعت ، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان دزفول به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم

فلسطین پاره تن اسلام است. امام خمینی(ره )
جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شاهد حرکت یکپارچه امت اسلام و آزادی خواهان است؛ حرکتی که با زمان شناسی، ژرف اندیشی و آینده نگری پیر فرزانه انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) پایه گذاری شد تا مسئله فلسطین، پاره تن جهان اسلام و قدس، قبله اول مسلمانان، هیچ گاه به فراموشی سپرده نشود. همچنانکه از سال ۱۳۵۸، مردم آزاده جهان، فارغ از دین، نژاد و ملیتی خاص، هر سال باشکوه تر از قبل، علیه ظلم و جور و نسل کشی غاصبان قدس و فلسطین فریاد بر می آورند؛ نسیمی که در سال ۱۳۵۸ با پیام تاریخی حضرت امام(ره) وزیدن گرفت، امروز به طوفانی تبدیل شده که به فضل خداوند بزرگ، طومار این رژیم غاصب را در هم خواهد پیچید.
امروز دیگر مسئله فلسطین، مسئله منطقه ای، عربی و حتی جهان اسلام نیست، بلکه درد مشترک تمام آزادیخواهان دنیاست و مدعیان دروغین حقوق بشر نیز، یارای حمایت علنی از این رژیم نامشروع را از کف داده و با دسیسه ها، درصدد ایجاد رخنه در صفوف متحد جهان اسلام با ایجاد و حمایت از گروه های سلفی و تکفیری و فرقه های ضاله هستند؛ همراهی و همسویی اعمال این گروه ها با نقشه ها و نیّات صهیونیسم، این مساله را کاملا عیان می کند.
تحولات منطقه، اتحاد همه جانبه جبهه استکبار و ایادی آن علیه محور مقاومت، اهمیت روز جهانی قدس امسال را دو چندان کرده است. لذا بر مردم روزه دار و مومن فرض است با شرکت پرشکوه در راهپیمایی این روز بزرگ، حمایت خود از مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین و انزجارشان از ظلم و جنایت و کشتار رژیم نامشروع صهیونیستی را اعلام نمایند.
کارمندان اداره صنعت ، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان دزفول به همراه صنعتگران و بازاریان ضمن اعلام بیعت مجدد با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و خلف راستین ایشان، مقام عظمای ولایت و همبستگی با مردم فلسطین از تمامی ملت ایران بویژه همشهریان ولایتمدار و شهید پرور دعوت می نماید همراه و همگام با صفوف بهم فشرده ملت ایران، در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و حمایت همه جانبه خود را از فلسطین و محور مقاومت اعلام دارند .

بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دزفول به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم
بیت المقدس و سرزمین قدسی فلسطین ، نقطه ی کانونی تحولات آخرالزمانی و جبهه ی رویارویی جنود حق با لشکریان شیطانی کفر و الحاد است. امروز همه ی انسان های آزاده و ملت های بیدار به وضوح در یافته اند که صهیونیسم غده ای چرکین و جریانی پلید و شیطانی است که هویت انسانی و توحیدی ملل را نشانه رفته است. قصه های پر غصه و غمبار این روزها در منطقه ی تمدن خیز خاورمیانه ، گر چه اشک هر چشم را می فشاند و قلب هر انسان آزاده ای را می فشارد اما وعده ی پیامبران الهی و کتاب های آسمانی پایان روشن و شیرین تاریخ در پس این تاریکی هاست. این امید در دل ها موج می زند که روزی نه چندان دور حضرت مسیح و پیروانش دوشادوش امت واحد و یکپارچه اسلامی به امامت یگانه منجی موعود و مظهر رحمت الهی در قدس شریف نماز باشکوه خود را اقامه خواهند کرد.
کشتار بی رحمانه ی مسلمین ، در سوریه و فلسطین اشغالی ، در یمن و عراق و در جای جای جهان اسلام ، هر چند تلخ و غمبار اما انسجام و بیداری ملل مسلمان را بیش از پیش به نمایش خواهد گذاشت. علی رغم رشد قارچ گونه ی جریانات سفیه و سفاک سلفی – تکفیری همگان به روشنی خواهند یافت که اینها چون کف روی آب و حباب تو خالی به سرعت از جبین درخشان اسلام محو خواهند شد. اینها دانسته و ندانسته ، خواسته و نخواسته مولود نحس و دست پرورده ی ناپاک همان غده ی چرکین و خونریز صهیونیست جهانی هستند.
امروز برادران مسلمانی که اهل یک قبله و قرآن ، و پیروان راستین محمد (ص) هستند به خوبی دریافته اند که مشترکاتشان بسیار و دشمن مشترکشان فقط و فقط رژیم خبیث صهیونیسم است. دشمنی با صهیونیسم ، مقدس است، چرا که خشم و نفرت از رژیم دجالی و شیطانی صهیونیسم ، انزجار از مظهر پلیدی و شرارت است.
رژیم صهیونیستی بداند که انجمن های اسلامی سنگرهای مقاومت و عاشقان مبارزه با صهیونیسم جهانی هستند که دوشادوش میلیون ها دانش آموز دبستانی و دبیرستانی و تحت پرچم پر افتخار مهدوی ، اسرائیل را از صفحه ی روزگار محو و در قدس شریف نماز خواهند گزارد.
اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دزفول ضمن اعلام حضور یکپارچه ، از امت اسلامی ، ملت سرافراز ایران و مردم مقاوم دزفول قهرمان دعوت می کند تا در راهپیمایی با شکوه روز قدس دوشادوش یاوران آخرالزمانی حضرت ولی عصر (عج) حضور با شکوه خویش را به ثبت رسانده و دیگر بار لرزه بر اندام پوشالی دشمنان اندازند.
والسلام علی عبادالله الصالحین
14/4/94

بیانیه شهردار دزفول به مناسبت روز جهانی قدس

درود بر معمارکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) که با بینش‌ الهی خویش روز قدس را چون جریانی خروشان برای از میان برداشتن غده سرطانی رژیم غاصب صهیو‌نیستی و اربابان آن  قرار داد و حرکت‌های آزادی‌خواهانه مسلمانان منطقه در عصر کنونی مصداقی بر موفقیت این تدبیر الهی است.

روز جهانی قدس نشانگر اهمیت غیر قابل انکار مسئله ی آزادی قدس شریف از یوغ غده ی سرطانی اسرائیل، و بیانگر این نکته ی مهم است که آزادی فلسطین نه تنها هیچ وقت از خاطر مسلمانان و آزادیخواهان پاک نمی شود بلکه روز به روز آرمان فلسطین و فریاد مظلومیت مستضعفین، از دل ملت هایی شنیده می شود که سالها تحت ظلم عده ایی مستبد خود باخته، خفه شده بودند.

روز قدس نه تنها روز انزجار امت اسلام از رژیم غاصب و منفور صهیونیستی است بلکه روز حمایت از مستضعفین جهان می باشد و تلنگری است به گردانندگان و حامیان اصلی محور ضد مقاومت که امروزه با حمایت های آشکار و پنهان خود از تروریسم بر طبل توخالی حقوق بشرمی کوبند و البته مردم آزاده جهان نیز امروز تفاوت بین دلسوزان موضوع فلسطین و حمایت از مسلمانان را با خائنینی که جز ادعا چیزی ندارند به خوبی درک می‌کنند.

اینجانب و همچنین سایر همکارانم در شهرداری دزفول ضمن محکوم نمودن جنایت اشغالگران قدس شریف و حامیان غربی آنان، یک بار دیگر با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) تجدید عهد و پیمان نموده و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی روز جمعه پایانی ماه مبارک رمضان، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس شرکت نموده و با مشت‌های گره کرده شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» سر داده و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار دعوت می‌‌کنیم با حضور قدرتمند خود در راهپیمائی روز جهانی قدس شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی رژیم نامشروع صهیونیستی بیاندازند و موجب دلگرمی و قوت قلب مردم مظلوم و مبارزان فلسطینی باشند.

بیانیه بسیج ادارات دزفول به مناسبت روز جهانی قدس

روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید به ابرقدرت‌ها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.حضرت امام خمینی(ره)
روز قدس نماد آزادی خواهی، ظلم ستیزی، وحدت و همدلی امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد، پرچم عدالت طلبی را در جهان برافراشته و لبیک گویان به فریاد همیشه خروشان امام خمینی(ره) برای آزادی بیت‌المقدس، ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده خواهان عالم بکشند.
این بیانیه می افزاید: این روز نشانگر اهمیت غیر قابل انکار مسئله ی آزادی فلسطینیان از یوغ غده ی سرطانی صهیونیسم و بیانگر این نکته مهم است که آزادی قدس شریف نه تنها هیچ وقت از خاطر مسلمانان فراموش نمی شود بلکه روز به روز آرمان فلسطین و فریاد مظلومیت مستضعفین، از دل ملت هایی شنیده می شود که سالها تحت سیطره یک مشت مستبد خودباخته هستند.
درادامه این بیانیه آمده است:مشت‌های گره‌کرده مسلمانان روزه‌داردرروز جمعه آینده مصادف با ۱۹تیر روز جهانی قدس است،علاوه بر محکوم کردن جنایت‌های رژیم کودک‌کش اسرائیل، به سوی رژیم جنایتکار آل سعود پرتاب می‌شود که مدتی است روی رژیم صهیونیستی را در آدمکشی و جنایت سفید کرده و کودکان و زنان مظلوم یمن را به میهمانی بمب‌ها و موشک‌های آمریکایی فراخوانده است. بی‌تردید پیام این مشت‌ها و فریادها تا آن سوی مرزها هم می‌رود و شبکه پوشالی داعش را به لرزه درمی‌آورد.
بسیج ادارات شهرستان دزفول ضمن محکومیت جنایات اشغالگران و صهیونیست‌های غارتگر و حامیان غربی آنان یک بار دیگر با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) تجدید عهد و پیمان بسته و در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت نموده و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌داراین شهرولایتمدار دعوت می‌نماید با حضور در راهپیمایی روز قدس مرحمی بر آلام مردم زجرکشیده و به خاک و خون کشیده غزه باشند و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازند.

بیانیه شهرداری سیاه منصور به مناسبت روز جهانی قدس

روز جهانی قدس تنها روز مبارزه با اسرائیل غاصب نیست چرا که اسرائیل بسیار کوچک تر و زبون تر از آنست که یک روز را در کل جهان برای مبارزه با آن اختصاص داد بلکه روز قدس روز مبارزه علیه تمامی استکبار جهانی و حمایت از کل مستضعفین جهان است.
درادامه آورده است:اینک که صهیونیست با چهره ای متفاوت و بدعتی جدید در سکوت دولت ها و اعتراض ملت ها رنگی تازه به توحش خود داده است و بار دیگر ماهیت غیر انسانی خود را در پیدایش گروه های تکفیری مانند داعش نشان داده، چرایی اهمیت این روز که یکی از یادگارها و از سیره های عملی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است اهمیت می یابد .
این بیانیه می افزاید: روز جمعه، جای جای میهن اسلامی جلوه‌گاه وحدت و یکپارچگی ایرانیان غیور و غیرتمند برای حمایت از ملت فلسطین و تحقق آرمان آزادی قدس شریف خواهد شد و این پیام را به جهانیان بویژه جبهه استکبار و صهیونیسم بین‌الملل و دشمنان اسلام عزیز ابلاغ خواهد کرد که ملت ایران با درک اهمیت عمق راهبردی انقلاب اسلامی در منطقه و جهان امروز، هیچگاه از فلسطین بعنوان مسأله اول جهان اسلام و نیز مسأله حیاتی جامعه عدالت‌خواه و صلح طلب غفلت نخواهد کرد.
شورای اسلامی و پرسنل شهرداری سیاه منصورضمن دعوت از مردم روزه‌دار این شهرولایتمدار برای اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین و یمن، همراه و همپای همگان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می‌کنند و بیعت دوباره خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب پرشورتر از همیشه به نمایش می‌گذارند.
شهرداری سیاه منصور؛ با حداکثر توان خود و بهره‌گیری از امکانات مدیریت شهری خواهد کوشید تا به نحو مطلوب خدماتی شایسته را به مردم شریف روزه‌دار شهر مقدس قم در راهپیمایی عظیم روز قدس ارائه نماید.
شهردارسیاه منصور
امیدحیدری

 

اخبار مرتبط