پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

تریبون آزاد با موضوع “جایگاه و منزلت زن در اسلام و غرب” در دانشگاه پیام نور

به گزارش دزمهراب تریبون آزاد اندیشی با موضوع ” جایگاه و منزلت زن در اسلام و غرب” در دانشگاه پیام نور برگزار شد.

54صثلدر این برنامه که با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین آقای نوروزی جهت تبیین موضوع و ارایه بهتر نظرات دانشجویان همراه بود، دانشجویان آگاه و پویا ضمن بیان دیدگاه های موافق و مخالف خود پیرامون این موضوع، به مناظره پرداخته و آن را به چالش کشیدند.
محسن نصیری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور در مورد هدف برگزاری اینچنین تریبون های دانشجویی اظهار داشت: امیدواریم با برگزاری کرسی ها و تریبون های آزاد اندیشی منصفانه و دانشجویی با خصلت های خاص خود یعنی صادقانه و صریح بودن و عاری از تمایلات و فشار های حزبی بیرون از دانشگاه در سطح دانشگاه های دزفول در زمینه های مختلف وتداوم این امرفرهنگی دردانشگاهها،گامی موثردرجهت افزایش سطح مشارکت دانشجویان و شناخت بهتر مسائل برداشته شود تا نگاه منطقی و به دور از احساسات به موضوعات داشته باشند و به مرحله هایی خواهد رسید که فضای دانشجویی محور همه تحولات کشور خواهد شد .
عضو شورای فرهنگی دانشگاه بیان نمود دانشگاه پیام نور ظرفیت ها واستعداد های زیادی دارد که بسیج دانشجویی تمام سعی خود را در جهت شکوفایی و خود باوری این استعداد های علمی و فرهنگی در سطح دانشگاه انجام خواهد داد که در سال جاری تحصیلی موفقیت های بی شماری حاصل شده است.
محسن نصیری از حمایت های رییس دانشگاه در برگزاری این مراسم و راهنمایی های مسئول بسیج دانشجویی دزفول در خصوص برگزاری اولین تریبون آزاد اندیشی در فضای دانشگاه پیام نور تقدیر کردند .
برگزاری این کرسی ها چند وقتی است که با توجه به فرمایشات رهبری در خصوص برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها های دزفول با استقبال دانشجویان مواجه شده است.

Untitled-1

fgfsdg

اخبار مرتبط