پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

تشییع با شکوه سردار حاج محمد رضا صلواتی در دزفول + تصاویر

دزمهراب :مراسم تشییع پیکر سردار حاج محمدرضا صلواتی زاده فرمانده گردان عمار لشکر ۷ ولیعصر(عج) خوزستان امروز با حضور امام جمعه و اقشار مختلف مردم مومن و متدین دزفول و با شکوهی خاص برگزارشد.
سردار صلواتی زاده

قدرشناسی مردم دزفول از رزمندگان دوران دفاع مقدس

به گزارش دزمهراب به نقل از مجد دز در این مراسم با شکوه مشایعت کنند گان اعم از روحانیان ، بیت معزز خانواده شهیدان صلوانی زاده ، مسئولان ادارات و نهادها ، فرماندهان ونیروهای نظامی وانتظامی ، بسیج وسپاه، همرزمان وپیشکسوتان عرصه های دفاع مقدس از گردانهای عمار وبلال واحاد مردم شهیدپرور دزفول شرکت داشتند پس از اجتماع در میدان مادر این شهرستان پیکر این سردار سرافراز را با فریادهای الله اکبر ونوحه خوانی وذکر مصائب اهل بیت علیهم السلام تا گلزار شهید اباددزفول تشییع کردند.
شهید صلواتی

در این محل حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی قاضی امام جمعه دزفول نماز این فرمانده شجاع جبهه های رزم را اقامه کرد سپس پیکر سردار حاج محمدرضا صلواتی زاده فرمانده دلاور گردان عمار در کنارمزار همرزم شهیدش سید جمشید صفویان به خاک سپرده شد.

امام جمعه دزفول :اخلاص درعمل از ویژگیهای بارز سردار حاج محمدرضا صلواتی زاده بود

حجت الاسلام و المسلمین قاضی در مصاحبه با خبرنگاران درمراسم تشییع پیکر مطهر حاج محمد رضا صلواتی زاده گفت: مردان خدا همیشه این چنین بوده اند که هیچوقت به دنبال اسم و رسم نبوده و تمام توان خود را برای جهاد فی سبیل الله قرار داده اند.

امام جمعه دزفول در ذکر خصایص اخلاقی سردار حاج محمدرضا صلواتی زاده، تصریح کرد: یکی از خصوصیات بارز ایشان اخلاص در عمل بود که همرزمان و رفقا و همراهان ایشان در دوران دفاع مقدس، به این مطلب اذعان دارند. خداوند ایشان را با اولیاءالله و صدیقین محشور فرماید.

حاج عبدالحسین خضریان: سردار صلواتی زاده معلم اخلاق برای همه ما و فرماندهان بود

همچنین فرمانده شجاع وپیشکسوت دوران دفاع مقدس، حاج عبدالحسین خضریان گفت:حاج محمدرضا صلواتی یکی از فرماندهان دلاور و شجاع دوران دفاع مقدس بود هیچگاه مشکلات دوران دفاع مقدس و حتی شهادت برادرانش باعث نشد که یک لحظه جبهه را ترک نماید. ایشان معلم اخلاق برای همه ما و فرماندهان بود که همیشه از ایشان استفاده می کردیم. حداقل برای من حقیر که فرمانده گردان عمار بوده ام و ایشان در چندین عملیات همراه من بود، علمدار بود تا در عملیات محرم که گردان را به ایشان تحویل دادم. رفتن ایشان مصیبت سنگینی برای دوستان و رفقایش بود که تحمل آن برای ما بسیار سخت است. روحش شاد

تسلیت مجمع طلاب و فضلای دزفولی مقیم قم

مجمع طلاب و فضلای دزفولی مقیم قم نیزب ا صدور اطلاعیه ای عروج ملکوتی سردار جانباز و فرمانده دوران دفاع مقدس مرحوم مغفور دکتر حاج محمدرضا صلواتی زاده را به بازماندگان ایشان تسلیت گفت. در بخشی از این اطلاعیه آمده است: هرچند سردار حاج محمدرضا صلواتی زاده از میان ما رفت و در جوار اولیاء الله آرام گرفت اما یاد و خاطره جان فشانی و رشادتهای او در دوران دفاع مقدس برای همیشه در حافظه ها باقی است .

شهید صلواتی
صلواتی
صلواتی
صلواتی
صلواتی

اخبار مرتبط