روز خونین جاده محمدبن جعفر با 9 کشته و زخمی + عکس - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
22nd، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 22 nd نوامبر 2014 ساعت 11:10 ب.ظ | کد خبر: 23156  

در برخورد دو دستگاه سواری پراید در دزفول پنج نفر مصدوم شدند.

 در این تصادف که روز شنبه در کیلومتر شش جاده دزفول به سمت شهرک بن جعفر رخ داد پنج نفر از سرنشینان هر دو خودرو مصدوم گردیدند معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت:به دنبال وقوع این حادثه تیم امداد و نجات به محل حادثه اعزام گردید.

‘ مهرنما ‘ در این رابطه  افزود: یکی از سرنشینان به دلیل شدت برخورد درون خودرو گرفتار شده بود که با استفاده از دستگاه هیدرولیک توسط امدادگران آتش نشانی نجات یافت.

وی علت این حادثه را انحراف به چپ یکی از خودروها برای فرار از چاله موجود در جاده عنوان کرد و در ادامه  گفت:حادثه تصادف دقیقا در محل حادثه قبلی که میان دو دستگاه پراید و نیسان

رخ داد و منجر به کشته شدن یکی از سرنشینان پراید شد اتفاق افتاد.

وی افزود: مصدومان این حادثه که سه مرد میانسال ، یک زن و یک کودک سه ساله می باشند به بیمارستان منتقل شدند. حال مصدومان این حادثه رضایت بخش اعلام شده است.

جاده شهرک بن جعفر از جمله جاده های ترافیکی دزفول بوده که با عرض کم و وجود چاله های متعدد حادثه خیز می باشد.

فریدون جعفریان، مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همچنین از زیرگرفتن دو موتورسیکلت توسط یک زانتیا در همان جاده و در حوالی ساعت ۱۳ و ۳۰ خبر داد و گفت: متاسفانه بر اثر این حادثه دو نفر کشته و دو نفر نیز زخمی شده اند.

هر چند تا کنون، هیچ مقام رسمی در نیروی انتظامی به این خبر واکنش نشان نداده اما برخی خبرها حاکی از فرار خودروی زانتیا از محل حادثه است.

تصادف دزفول ی تصادف دزفولتصادف تصادف1

ایرنا-دزفول امروز

ارسال نظر

     


-->