پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

تعلیق سفر عمره اقدامی شایسته و مطالبه عمومی مردم

دزمهراب: حجت الاسلام سید محمد علی قاضی دزفولی در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول افزود:تعلیق سفر عمره تا مجازات این دو مامور سعودی ادامه خواهد داشت.

01

وی در فراز دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول، تجاوز آل سعود و کشورهای همپیمان وی را به کشور مظلوم یمن برای جهان اسلام دردناک دانست و گفت:شورای امنیت سازمان ملل به جای اعلام آتش بس قطعنامه ای ضد یمن تصویب کرده که نشانه این است که سازمان های بین المللی عامل دست قدرت های مستکبر جهان هستند.

وی اظهارکرد:امروز عربستان گرفتار جوانان خام و بی تجربه ای شده که تاوان سنگینی برای عربستان به ارمغان خواهد آورد.

وی افزود: فرزند ملک سلمان شاهزاده عربستانی اختیار برکنار کردن هر فردی را در عربستان دارد که این شرایط عربستان را بسوی شرایطی سخت سوق می دهد.

امام جمعه دزفول در ادامه به شکست سنگین داعش در تکریت نیز اشاره کرد و گفت:مردم عراق دوباره توانستند شکست دیگری به تروریست های داعش وارد کنند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی به مذاکرات هسته ای نیز اشاره کرد و افزود:تیم مذاکره کننده برای پیش نویس و نگارش متن نهایی توافق نامه عازم محل مذاکره است و توافق زمانی امضا می شود که همه تحریم ها یکجا و یکباره لغو شود.

وی اظهارکرد: طرف ما در مذاکرات هسته ای، نه مجلس نمایندگان آمریکا بلکه گروه 1+5 است.

خطیب جمعه دزفول در فراز دیگری از خطبه ها، پیروزی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان در قلب دشمن را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد این موفقیت ها ادامه یابد.

وی ، 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی، و دوم اردیبشهت سالروز تاسیس سپاه پاسداران را تبریک گفت و افزود: امام خمینی با هوشیاری سپاه پاسداران را در کنار ارتش تاسیس کرد و سپاه توانست با جذب جوانان مخلص و ارادتمند خدمات شایان توجهی به کشور کند.

وی همچنین فرا رسیدن ماه رجب و آمادگی بندگان برای عبودیت و بندگی خدا و میلاد امام محمد باقر (ع) را تبریک، و نیز فرارسیدن سالروز شهادت مظلومانه امام هادی (ع) را تسلیت گفت.

خطیب جمعه دزفول به نمازگزارن توصیه کرد شب جمعه اول ماه رجب و شب آرزوها را مغتنم شمرده و با انجام اعمال این شب فرصت را مغتنم بشمارند.

حجت الاسلام قاضی دزفول همچنین افزود:در نشستی که با مدیرکل صدا و سیمای خوزستان برگزار شد در خصوص ادامه کار دفتر خبر دزفول و رادیو شهری تصمیماتی اتخاذ شد تا بتوان از ظرفیتی که دزفول در حوزه رسانه دارد استفاده شود.

ایرنا

اخبار مرتبط