تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج اداری دانشگاه آزاد دزفول برگزار شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
8th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 8 th دسامبر 2014 ساعت 7:08 ب.ظ | کد خبر: 23874  

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج دانشگاه آزاد واحد شهرستان دزفول با حضورمسئولین سپاه،بسیج ودانشگاه  درروزدانشجوبرگزار شد.

به گزارش دزمهراب به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه دزفول بنقل ازروابط عمومی حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول، فرمانده سپاه ناحیه بسیج مقاومت شهرستان دزفول در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج دانشگاه آزاد اسلامی دزفول که درسالن شهیدگودرزی این واحد برگزارشد، تفکرات بسیج را ضامن امنیت یک کشور خواند و گفت: امام خمینی (ره) بارها فرموده اند که اگر ندای دلنشین تفکر بسیج در کشوری طنین انداز شود چشم طمع بیگانگان از آن برچیده خواهد شد.

سرهنگ “عبدالامیرمحتشمی راد” خاطر نشان کرد: بسیج از ابتدای شکل گیری همیشه در صحنه دفاع از نظام و انقلاب اسلامی حضور داشته است که یکی از بارزترین مصادیق آن حضور جانانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل در هشت سال دفاع مقدس بود.

_MG_9848

وی در ادامه با اشاره به فرصت سازی بسیج برای استفاده همگانی گفت: بسیج روزنه ورود به دنیایی است که می توان در آن توانایی های خود را در زمینه های مختلف از جمله در تحلیل مباحث و مسائل روز بالا برد تا انسان طعمه و بازیچه دست بیگانگان نشود.

در این مراسم رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان دزفول ضمن تبریک روزدانشجو و با اشاره به نقش بسیج در دوران های مختلف بخصوص زمان دفاع مقدس گفت : نقش بسیج از ابتدای انقلاب بسیار ارزنده و تاریخ ساز بوده است و این شجره طیبه از آثار ماندگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی (ره) می باشد.

دکترناصر سراج خرمی ،بابر شمردن تعاریف متعدد از بسیج و بسیج اداری اینکه باید با تجمیع تمام این تعاریف به یک حرکت عملی جامع دست پیدا کنیم، تاکید کرد: میدان‌داری در عرصه‌های مختلف، روحیه عدالت‌طلبی از اصلی‌ترین و بارز‌ترین ویژگی‌های بسیج اداری دانشگاه  در مقایسه با سایر اقشار بسیج به شمار می‌رود.

وی با تأکید بر ضرورت حضور بسیج در دانشگاه به این کلام رهبری که فرمودند: فرمانده جنگ نرم، اساتید دانشگاه و افسران این جنگ دانشجویان هستند اشاره داشت.

در این مراسم که مسوولین، اساتید،کارکنان ،دانشجویان ،فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات حضورداشتند، خاطره شهدای ۱۶ آذر ۳۲ را گرامی داشته و به دولتمردان تاکید کردند که همچنان رهرو راه شهدا هستند و راه برون رفت از مشکلات را اتکا به نیروی داخلی و اقتصاد مقاومتی می دانند.

_MG_9894

در پایان توسط سیدعزیزاله پژوهیده فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول از زحمات محسن حسین سوزنگرون،فرمانده سابق پایگاه بسیج این دانشگاه تقدیر و تشکر صورت گرفت و از خداوند متعال برای فرمانده جدید پایگاه، غلامعلی پوررضایی موفیقت و توفیق روز افزون مسئلت شد.

نظر بینندگان
  1. محمد says:

    آقای پوررضایی تبریک عرض میکنم

  2. حسین says:

    حاجی مبارکه ایشالله
    یه برنامه راهیان نوری ون امسال روییم

ارسال نظر

     


-->