تودیع و معارفه مدیر سازمان اتوبوسرانی شهرداری دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
9th، می 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th می 2016 ساعت 9:14 ب.ظ | کد خبر: 42989  

به گزارش دزمهراب از  روابط عمومی شهرداری دزفول، آئین تودیع و معارفه رئیس اتوبوسرانی شهرداری دزفول، با حضور شهردار و تنی چند از معاونین در محل این سازمان برگزار شد.

در این مراسم شهردار دزفول ضمن تقدیر از زحمات مهندس محسن رادمنش به عنوان مدیریت پیشین این سازمان، مهندس علی انصاری اصل را به عنوان مدیر جدید سازمان اتوبوسرانی شهرداری دزفول منصوب کرد.

مهندس کرمی نژاد با اشاره به خدمات مهندس رادمنش گفت: علیرغم کم و کاستی های موجود عملکرد مدیریت پیشین سازمان قابل تقدیر است و انشاا… مدیر جدید با نگاه و رویکردی جدید سطح خدمات دهی به همشهریان عزیز را ارتقا دهد.

شهردار دزفول با بیان اینکه سازمان اتوبوسرانی یک نهاد صد درصد خدمات رسان است تصریح کرد: مدیریت جدید باید تمام تلاش و همت خود را با توجه به امکانات موجود مصروف خدمت رسانی به همشهریان کند و آنگونه که شایسته شهروندان گرامی است کار خدمات دهی به آنان انجام شود.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه به دلیل مشکلات مالی چندین سال است که اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی دزفول اضافه نشده است و به نوعی اتوبوس های این ناوگان فرسوده هستند که به صورت جدی پیگیر خرید  اتوبوس جدید هستیم که امیدوارم با تامین مالی ، این مهم محقق گردد.

شایان ذکر است مهندس انصاری اصل پیش از این مسئول واحد پسماند شهرداری دزفول بوده که پس بازنشستگی مهندس راد منش، طی حکمی از سوی شهردار دزفول به مدیریت سازمان اتوبوسرانی شهرداری دزفول منصوب شد.

 

ارسال نظر

     


-->