جذب 500 دانش آموز در دوره های دارالقرآن خاتم الانبیا دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
11th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 11 th دسامبر 2014 ساعت 9:52 ق.ظ | کد خبر: 23987  

مدیر دارالقرآن خاتم‌الانبیا(ص) دزفول در این رابطه  گفت: همزمان با هفته قرآن ۵۰۰ دانش‌آموز جدیدالورود در دوره‌های این دارالقرآن حضور می‌یابند.

علیرضا اسفنده، مدیر دارالقرآن خاتم‌الانبیاء(ص) دزفول  با بیان اینکه ۲۵۰ دانش‌آموز این دارالقرآن در حال سپری کردن دوره‌های تخصصی قرائت، حفظ و … در این دارالقرآن می باشند ، گفت: از ابتدای آذر فعالیت جذب دانش‌آموزان به این دارالقرآن آغاز شد و همزمان با هفته قرآن که از ۲۳-۳۰ آذر است، ۵۰۰ دانش‌آموز جدیدالورود در دوره‌های این دارالقرآن حضور خواهند یافت.

وی  همچنین با اشاره به برگزاری اولین جلسه شورای دارالقرآن خاتم‌الانبیا(ص) دزفول، تصریح کرد در این جلسه به بحث تجهیز این واحد پرداخته شد اسفنده هم چنین تاکید کرد: میزان تبلیغات شهری، تأمین اعتبارات و تکمیل کادر آموزشی این دارالقرآن از نکاتی است که در اولویت کار این دارالقرآن تا پایان سال تحصیلی ۹۳- ۹۴ خواهد بود.

مدیر دارالقرآن خاتم‌الانبیا‌(ص) دزفول با اشاره به برنامه‌ریزی  برای اجرای ۲ محفل انس با قرآن ویژه دانش‌آموزان دختر و پسر گفت : اولین محفل قرآنی چهارشنبه، ۲۶ آذر در دبیرستان دخترانه کوثر برگزار می‌شود. دومین محفل قرآنی در همان روز در مرکز دارالقرآن ویژه پسران دانش‌آموز برگزار خواهد شد.

علیرضا اسفنده در پایان  با تصریح بر اینکه ۸ مربی متخصص قرآن در این مرکز درالقرآن در حال تدریس هستند، افزود : هر مربی در این دارالقرآن توانایی آموزش بیش از ۸۰ دانش‌آموز را دارد. بر این اساس افزایش دانش‌آموزان این دارالقرآن از اهداف این مرکز است و در کنار آن، افزایش مربی متخصص قرآنی نیز در دستور کار این دارالقرآن قرار دارد.

85878339481220378091129863856
ایکنا

ارسال نظر

     


-->