پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

جشن بزرگ بندگی در دزفول برگزار می‌شود

به مناسبت عید سعید فطر جشن بزرگ بندگی در دزفول با هماهنگی بخش‌های مختلف اجرایی و خدماتی شهرداری دزفول برگزار می شود.

به گزارش دزمهراب محمد رضا کرمی نژاد، اظهار داشت: با هدف استقبال از عید سعید فطر طرح بهسازی و آماده سازی فضای شهری در بخش‌های مختلف شهری دزفول به اجرایی می‌شود.

وی گفت: با توجه به آغاز فصل گرما و افزایش تمایل به فضاهای تفریحی و آبی  موجود در دزفول، تمامی این بخش‌ها با همکاری بخش شهرداری دزفول با هدف پیشواز مناسب ار عید سعید فطر در پایان ماه مبارک رمضان  امسال بهسازی و آماده سازی شده‌اند.

شهردار دزفول عنوان کرد: با هدف توسعه خدمات شهری و با همکاری آموزش و پروش و ناوگان اتوبوسرانی شهرستان حمل و نقل شهروندان به گلزار شهدای دزفول در روز عید سعید فطر  و زیارت اهل قبور انجام و از فضاهای آموزشی موجود در این منطقه به منظور پارک وسایل نقلیه استفاده می‌شود.

وی افزود: با توجه به استقبال با شکوه شهروندان از برپایی نماز عید فطر،امسال جهت رفاه حال نمازگزاران علاوه بر پاکسازی، هرس درختان، لایروبی جوی‌های محل برپایی و خیابان‌های اطراف ، خیابان روبروی مصلی امام علی(ع) دزفول زیرسازی و آسفالت شده و جوی‌های  آب و فاضلاب موجود در این منطقه با انجام لوله گذاری پوشانده شده اند و هماهنگی‌های لازم جهت حضور خودروهای آتش نشانی و امداد در محل برگزاری نماز عید سعید فطر به عمل آمده است.

کرمی نژاد بیان کرد: هم چنین به مناسبت عید سعید فطر جشن بزرگ بندگی در دزفول با همکاری بخش‌های مختلف اجرایی و خدماتی شهرداری  و کینه امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان برگزار می شود.

وی گفت: این مراسم پس از اذان مغرب روز شنبه در محل پارک دولت دزفول برگزار می‌شود.

شهردار دزفول عنوان کرد: هم چنین به منظور زیباسازی و شادابی فضای شهری، علاوه بر پاکسازی خیابان‌ها و معابر، چراغ‌های رنگی موجود در فضای شهر افزایش یافته و شهر با پرچم‌ها و ریسه‌های الوان تزیین شده و بنرهای تبریک این عید بزرگ در نقاط مختلف شهر توسط روابط عمومی نصب خواهد شد.

*تسنیم

اخبار مرتبط