حاشیه نگاری جالب «اعتماد» از سخنرانی جلیلی - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
28th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 28 th دسامبر 2014 ساعت 8:46 ب.ظ | کد خبر: 24579  

خبرنگار روزنامه اعتماد از حضور و سخنرانی دکتر جلیلی در نشست دیروز جامعه اسلامی مهندسین حاشیه نگاری جالبی منتشر کرده است که بخشی از آن را می خوانید:

به گزارش دزمهراب به نقل از فرهنگ نیوز ، جلیلی نیز ابتدا بارانی استخوانی رنگش را از تن در آورد و با همان کیفی که روزی مهم‌ترین اسناد هسته‌یی کشور را در آن می‌گذاشت پشت میز سخنران رفت. جلیلی ابتدا شکل‌گیری تمدن انسان محور غرب را برای دقایقی تشریح کرد و گفت که جایگزینی انسان به جای حقیقت به عنوان محور تمدنی از پنج قرن پیش توسط دکارت تئوریزه شده و تاکنون نیز ادامه دارد. این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام علت مخالفت و دشمنی غرب با ایران را روی کار آمدن تمدنی خدا محور و حقیقت جو در ایران با انقلاب اسلامی سال ۵٧ دانست.

او همچنین در خلال صحبت‌هایش از همان کیف قهوه‌یی معروفش یک کتاب و دو برگ کاغذ بیرون آورد. کمتر کسی تصور می‌کرد آن کتاب «دو رساله حکومت» جان لاک باشد و آن دو برگ کاغذ یکی از بیانیه‌های میرحسین موسوی.

او از کتاب جان لاک بخش‌هایی را انتخاب کرد تا به واسطه آن ثابت کند درجه‌بندی شهروندان محصول تفکر پدرلیبرالیسم بوده است و از بیانیه مهندس موسوی نیز با تاکید بر اینکه این متن در وبسایت او نیز درج شده و به همین دلیل آن را قرائت می‌کند به روخوانی بخش‌هایی پرداخت که در آن میرحسین موسوی نسبت به سرنوشت حیوانات به فضا فرستاده شده ابراز نگرانی کرده بود. جلیلی با خواندن این بخش از بیانیه موسوی اظهاراتی را بیان کرد که مضمون آن آدرس غلط دادن این نامزد انتخابات سال ٨٨ بود. اما ورود این عضو شورای عالی امنیت ملی به موضوع رقابت‌های سال ٨٨ اینجا بود که دشمنان ایران به دلیل موفقیت جمهوریت و اسلامیت نظام در انتخابات ٨٨ به دنبال تخریب دستاوردهای آن رفتند. به عقیده او در انتخابات ٨٨ اوج مردمسالاری دینی به رخ کشیده شد و دلیل اینکه رییس‌جمهور امریکا چند روز قبل از انتخابات به رهبر انقلاب نامه نوشت این بود که او می‌دید این قدرت مردمسالاری دینی شکل می‌گیرد.»
ارسال نظر

     


-->