حجت الاسلام انصاری : دشمن از منطق، راه و روش پیغمبرمیترسد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
25th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th ژانویه 2015 ساعت 1:56 ق.ظ | کد خبر: 26012  

اجتماع مردم دزفول در پی اهانت به حضرت محمد (ص)

 حجت الاسلام انصاری : دشمن از منطق، راه و روش پیغمبرمیترسد

اجتماع مردم دزفول در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر رحمت حضرت محمد (ص) در روز شنبه ۵ بهمن در حرم مطهر سبزقبا صورت گرفت.

به گزارش دزمهراب در پی اهانت به ساحت مقدس و نورانی پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد (ص) مردم همیشه در صحنه دزفول، شامگاه شنبه  در حرم حضرت سبزقبا(ع) اجتماع عظیم “من عاشق محمدم (ص)” برپا کردند.

dezmehrab-m2

حضرت حجت الاسلام و المسلمین انصاری رئیس اداره اوقاف  در این اجتماع گفتند : دشمن از منطق، راه و روش پیغمبرمیترسد پیغمبری  که بیش از هزار سال پیش بر روی این کره ی خاکی بوده است و حال نام محمد بیشترین آمار اسامی در بین انگلیسی ها را دارد.

dezmehrab-m3

ایشان در بخشی دیگر از سخنانشان افزودند: ولتر دانشمند فرانسوی می گوید اسلام هرچه دارد از فداکاری پیغمبرش است اما ما مسیحی ها با شمشیر و آتش ، مردم را به دین مسیح وارد کردیم ای کاش تمام مردم اروپا مسلمانان را الگو و سرمشق خود قرار می دادند.

وی ادامه داد: همچنین یک نمایش نویس انگلیسی می نویسد تنها کسی که صلاحیت حکومت بر تمام دنیا را دارد محمد (ص) است و روزی میرسد که تمام اروپا مسلمان خواهند شد کمااین که خیلی از اروپاییان به اسلام روی اورده اند واین نمایش نویس نیز مسلمان شد.

dezmehrab-m5

حجت الاسلام و المسلمین انصاری با اشاره تروریسم خواندن پیغمبر گفتند: ما تمام پیامبران الهی را نه تنها قبول داریم بلکه منکران آنها را نیز محکوم میکنیم و از جابر بن حیان روایت است که روزی تشیع جنازه بود و هنگامی که جنازه مقابل پیامیر رسید ایشان بلند شدن و احترام گذاشتند گفتیم این مرد یهودی است ، پیغمبر فرمود ما به مقام والای انسانیت احترام کردیم.

وی درپایان افزودند: قدرت و اقتدار ما در پیامبر ماست و وقتی ولی فقیه ما می گویند به مذاکرات خوش بین نیستم این جمله قرآن است، این را باید بدانیم اینان با ما دشمن هستند و اگر در مذاکرات به توافق برسیم مطمئنا به موردی دیگری می پردازند.

dezmehrab-m6

قرائت قرآن کریم، زیارت پیامبر اعظم (ص) و سر دادن شعار هایی همچون لبیک یا رسول الله و مرک بر امریکا ، از جمله برنامه های این همایش مردمی بود.

dezmehrab-m4

ارسال نظر

     


-->