پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

حجت الاسلام طائب: امروز چیزی که مذاکرات را تهدید میکند فراموش کردن هدفمان است + تصاویر

به گزارش دزمهراب مراسم گرامیداشت شهدای مدافعین حرمین شریفین و دفاع از عتبات عالیات در عراق و سوریه شامگاه دوشنبه و توسط هیئت یا لثارات الحسین(ع) و نیز همکاری دیگر هیئات مذهبی به منظور گرامیداشت شهیدان و مدافعان حرم حضرت زینب(س) و حمایت از خط مقاومت اسلامی با حضور اقشار مختلف مردم، خانوادهای شهدا، روحانیت معزز، چند تن از مدافعان حرم سیده زینب(س)، پیرغلامان اباعبدالله الحسین(ع) و مسئولین لشکری و شهری در مسجد امام سجاد(ع) دزفول برگزار شد.

IMG_5570

رئیس قرارگاه عماریون در این مراسم طی سخنانی ابتدا به بررسی دلایل و ریشه تخریب بقیع پرداخت و گفت: بقیع یک گورستان ناشناخته در یک گوشه ایی نبود که یک عده بروند خرابش بکنند بلکه قبرستان بقیع قبرستانی بود که برای جهان اسلام دارای ارزش بود. این قبرستان را یک قدرتی به نام یهود ویران کرد، یهودی ها ابتدا فردی به نام ابن تیمیه را آوردند و به او گفتند که بگو ساختن قبور شرک است و همین دعواهایی در جهان اسلام به وجود آمد.

حجت الاسلام مهدی طائب ادامه داد: بعد از این ماجرا صفویه ها روی کار آمدن و شیعه قدرت گرفت و قبور آباد شدن و این بار یهودی ها شخصی به نام محمدبن عبدالوهاب را آورده و با افکار ابن تیمیه و پول، آل سعود را روی کار گذاشت و دوباره در جهان اسلام دعوا افتاد. اوج این قضیه در زمانی بود که کشور اسرائیل داشت به وجود می آمد و در زمان پیدایش کشور اسرائیل بقیع خراب میشود.

وی افزود: این قضیه فروکش کرد تا زمانی که انقلاب ما پیروز شد و امام ریشه ایی عمل کرد و گفت دشمن مشترک ما در قرآن یهود است و تجمع یهودهایی در اسرائیل است، بنابراین هرچی فریاد دارید علیه آمریکایی ها که این اسرائیل را اینجا خالی کرد بزنید. امام یک اجماعی در دشمن ستیزی در جهان اسلام علیه اسرائیل ایجاد کرد. دیگر کاری که امام کرد به وجود آوردن حب اهل بیت در دل شیعه و سنی بود. برای بار سوم یهودی ها آمدند و تفکری نو راه انداختند و این را عملیاتی کردند.

حجت الاسلام مهدی طائب خاطر نشان کرد: شهدای مدافع حرم دارند با نیرویی میجنگند که اگر این نیرو از بین برود کار تمام است. این نیرو در سوریه برای نجات اسرائیل، در یمن به دلیل اینکه دوجنبه است یک جنبه به سمت اسرائیل در باب المندب و جنبه دیگر به سمت خانه خدا به وجود آمده است. پیام این شهدای مدافع حرم این است که تحولات اخیر نشانه هایی از ظهور است پس خودتان را برای آن آماده کنید.

DSCF8491

رئیس قرارگاه عماریون همچنین اشاره ایی به مذاکرات هسته ای داشت و اظهار کرد: امروز چیزی که ما را در مذاکرات تهدید میکند این است که ما یادمان برود داریم کجا میرویم، ما می خواهیم جهان را از تیغ در بیاوریم، این تیغ زمانی برهم می خورد که بقیه الله العظم بیاید، الان میدان سوریه میدان یمن میدان حزب الله میدان عراق میدان آزمایش است خدا نکند ما با این مذاکرات از این میدان بیرون آییم.

حجت الاسلام طائب در پایان گفت: ما اگر بدانیم که این هدفی که دنبال میکنیم در یمن و سوریه رفته است از نان شب خود میزنیم و به آنها کمک میکنیم و برای مدافع حرم سوریه میفرستیم.

DSCF8536 DSCF8489 DSCF8486
در این مراسم همچنین محمدرضا بذری و نیز حسین محمودی به روضه خوانی و سینه زنی پرداختند.

 

اخبار مرتبط