حجت الاسلام پناهیان میهمان ویژه هفت می‌شود - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
1st، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 1 st ژانویه 2015 ساعت 2:04 ب.ظ | کد خبر: 24841  

به گزارش دزمهراب به نقل از حوزه سینما باشگاه خبرنگاران؛ ” محمود گبرلو”  تهیه کننده و مجری برنامه سینمایی ”  هفت” این هفته با کنداکتوری متفاوت  به روی آنتن شبکه سوم سیما میرود. سردبیر برنامه هفت گفتگوی ویژه اش را اختصاص به “حجت الاسلام علیرضا پناهیان” از اساتید حوزه و دانشگاه  و کارشناس مسائل فرهنگی داده است ؛ قرار است در این گفتگوی ویژه درباره مسائل روز سینمای ایران , ارتباط روحانیت و سینما بحث و تبادل نظر صورت گیرد.

اما پرده دوم هفت را نقد”  شیار ۱۴۳ ” نرگس آبیار رونمایی خواهد کرد . این فیلم که توانسته در طی اکرانش فروش قابل تاملی را هم به دست بیاورد باحضور”  آنتونیا شرکا”  و ” سحر عصر آزاد”  به عنوان دو منتقد خانم مورد تحلیل و ارزیابی قرار می گیرد.

پرده آخر هفت هم اختصاص به معرفی فیلم ”  چند متر مکعب عشق ” دارد . فیلمی که توانسته در جشنواره های داخلی و خارجی موفقیت های ارزنده ای را به دست بیاورد و ” گبرلو ” در این بخش میزبان ” جمشید محمودی”  و ” ساعد سهیلی ” کارگردان و بازیگر این فیلم خواهد بود .

طبق اعلام روابط عمومی برنامه سینمایی هفت قرار است آیتم های ویژه ای مانند : از هفت تا هفت , گزارش ویژه جشنواره عمار , پشت صحنه فیلم و… در فواصل برنامه پخش شوند.

گفتنی است ” برنامه سینمایی هفت ” جمعه شب ها ساعت ۲۳:۳۰ به روی آنتن شبکه سوم سیما می رود.
باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

     


-->