حرکت کاروان اربعین حسینی به سمت منطقه عملیاتی فتح المبین - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
10th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 10 th دسامبر 2014 ساعت 12:49 ق.ظ | کد خبر: 23932  

کاروان عزاداری اربعین حسینی(ع) آزادگان شهرستان دزفول با حضور در یادمان شهدای فتح المبین، همناله با عزادارن حسینی(ع) در کربلای معلی، به عزادرای می پردازد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مسجد الغدیر کوی آزادگان دزفول در این رابطه گفت: طبق سالهای گذشته، کاروان عزادارن اربعین حسینی آزادگان شهرستان دزفول روز اربعین با حضور در مناطق عملیاتی فتح المبین و در کربلای ایران همنوا با عزاداران حسینی(ع) در کربلای معلی به عزاداری و قرائت زیارت اربعین می پردازند.


“مهدی احمدی” سابقه ی این مراسم را بیش از ۱۵ سال عنوان و با بیان اینکه حضور عموم مردم بلامانع است، تصریح کرد: خاطره گویی و ترسیم منطقه عملیاتی در مسیر حرکت،  همچنین سخنرانی، سینه زنی، قرائت زیارت اربعین در یادمان شهدای فتح المبین و اقامه  نماز جماعت و مراسم چلاب زنی از دیگر بخش های این مراسم معنوی است.

وی هم چنین در ادامه افزود: ۲۱ اتوبوس برای این منظور در نظر گرفته شده که ساعت ۷ صبح شنبه ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۳ مصادف روز اربعین حسینی از درب مسجد الغدیر کوی آزادگان به سمت یادمان شهدای فتح المبین حرکت خواهند کرد.فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مسجد الغدیر کوی آزادگان، ادامه داد: پیش بینی می کنیم که بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر در این مراسم شرکت کنند که علاوه بر اتوبوس ها، عزاداران حسینی می توانند با خودروهای شخصی نیز به یادمان آمده و از خدمات و پذیرایی کاروان بهره مند شوند.

احمدی در پایان افزود: این مراسم بصورت کاملا رایگان، ویژه خواهران و برادران است که هزینه این سفر معنوی توسط آزادگان دزفول انجام و با صبحانه و نهار از این عزاداران پذیرایی خواهد شد.

IMG-20141207-WA0006

دزفول امروز

ارسال نظر

     


-->