پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

حضور تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد دزفول در تورنمنت بین‌المللی

سرپرست تیم کشتی فرنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دزفول از حضور تیم کشتی این دانشگاه در تورنمنت بین‌المللی کشتی فرنگی خبر داد.
00شهریار بلنده ، با اشاره به قهرمانی تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول در مسابقات کشوری، اظهار کرد: این مسابقات با حضور 36 تیم از سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری از 12 اردیبهشت‌ماه جاری به مدت سه روز برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات هر ساله در سطوح بالا برگزار می‌شود، افزود: تیم هشت نفره کشتی فرنگی دانشگاه آزاد دزفول به عنوان تنها نماینده خوزستان با کسب 6 مدال طلا و یک برنز توانست مقام نخست این مسابقات را به دست آورد.

سرپرست تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول به نقش موثر مسئولان این دانشگاه در کسب مقام قهرمانی اشاره کرد و گفت: قطعا اگر حمایت‌های مالی و معنوی عوامل دانشگاه نبود ما به این موفقیت بزرگ دست نمی‌یافتیم.

بلنده اضافه کرد: در پایان این مسابقات، بزرگان فدراسیون کشتی فرنگی و سازمان مرکزی کشتی فرنگی کشور از تیم دانشگاه ما برای حضور در تورنمنت بین المللی کشتی فرنگی دانشجویان جهان دعوت رسمی به عمل آوردند.

وی در پایان افزود: این تورنمنت که زمان و مکان برگزاری آن در حال بررسی است، می‌تواند فرصت خوبی برای عرض اندام دانشجویان کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول باشد تا ظرفیت بالای خود را در معرض نمایش بگذارند.

فارس

اخبار مرتبط