خاطره‌ی رهبر انقلاب اسلامی/از آمریكا می‌ترسید؟ - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
23rd، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 23 rd اکتبر 2013 ساعت 10:28 ب.ظ | کد خبر: 8409  

متن خاطره‌ی رهبر انقلاب اسلامی:download (2)

من و آقاى هاشمى و یک نفر دیگر -که نمى‌خواهم اسم بیاورم- از تهران به قم خدمت امام رفتیم تا بپرسیم بالاخره این جاسوسان را چه کار کنیم؛ بمانند، یا نگه‌شان نداریم؛ به خصوص که در دولت موقت هم جنجال عجیبى بود که ما اینها را چه کار کنیم!
وقتى که خدمت امام رسیدیم و دوستان وضعیت را شرح دادند و گفتند مثلاً رادیوها این‌طور مى‌گویند؛ امریکا این‌طور مى‌گوید؛ مسئولان دولتى این‌طور مى‌گویند؛ ایشان تأملى کردند و سپس با طرح یک سؤال واقعى پرسیدند: «از امریکا مى‌ترسید؟»؛ گفتیم نه؛ گفتند پس نگه‌شان دارید!
بله، آدم احساس می‌کرد که این مرد خودش از این شُکوه ظاهرى و مادى و این اقتدار و امپراتورى مجهز به همه چیز، حقیقتاً ترسى ندارد. نترسیدن او و به چیزى نگرفتن اقتدار مادى دشمن، ناشى از اقتدار شخصى و هوشمندانۀ او بود. نترسیدن هوشمندانه، غیر از نترسیدن ابلهانه و خواب‌آلوده است؛ مثلاً یک بچه هم از یک آدم قوى یا یک حیوان خطرناک نمى‌ترسد؛ اما آدم قوى هم نمى‌ترسد؛ منتها انسانها و مجموعه‌ها در قوّت خودشان دچار اشتباه مى‌شوند و قوّتهایى را نمى‌بینند.

دانلود فایل صوتی

دانلود فایل تصویری

 

 

نظر بینندگان
 1. امینه says:

  خدا حفظش کنه.
  ما مردم که با انتخاب مون گند زدیم چشم امیدمون به ایشونه که نذارن انقلاب از دست بره !

  • یه بنده خدا says:

   خواهر من چرا به رای مردم توهین میکنی شما!؟ د همه چیز که به دار و دعوا و جنجال نیست که!!! اون آقایی که دار و دعوای الکی راه مینداخت و پهلوون پنبه بازی جلوی رژیم صهیونیستی رسم و مرامش بود ولی از این ور بیخ گوشش سه هزارمیلیارد جیب مردم رو زدن آب هم از آب تکون نخورد دوره اش گذشته و الان دوران عقل و منطق و استدلاله! بخدا دوره ای که شما به اون آقا رای دادید و ملت رو بردید زیر ۴۰ درصد تورم ما اینجور تریبون دستمون نبود و جار و جنجال نکردیم!!! د عاخه تا کی تخریب!!!؟؟؟

   • امینه says:

    ۱- در دوره احمدی توهین زیاد شنیدیم و اتفاقا این رسم رو از شما یاد گرفتیم.
    ۲- کی داره میگه “همه چیز که به دار و دعوا و جنجال نیست” !! هه !! کیا خونه و کسب و کار مردم و اموال عمومی رو آتیش زدن ؟ کیا ریختن سر مردم کوچه و خیابون بخاطر اینکه با اون ها هم نظر نبودن ؟ کیا به ناموس کشورمون بی حرمتی کردن ؟ هنوز هم بگم که چه گندی زدید به کشور و مردم خودتون ؟
    شما باید احترام گذاشتن و اهل جارو جنجال نبودن رو از حامیان احمدی نژاد یاد بگیرید.
    ۳- پرونده پسر هاشمی هنوز بازه ، احتمالا دهه هفتادی یا اواخر دهه شصتی هستی که از فساد مالی خاندان هاشمی بی خبری .
    ۴- متاسفانه الان دوره خفت و خواری در برابر امریکا و اروپاست!
    ۵- هنوز دولت جدید خودشو نشون نداده اما گرانی واقعی رو خواهید همانطوری که پدر و مادرهامون در دوره رفسنجانی دیدن . فعلا گرانی ماشین رو داشته باش تا بقیش رو با پوست و گوشتت احساس کنی.

ارسال نظر

     


-->