25th، آوریل 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th آوریل 2014 ساعت 4:38 ب.ظ | کد خبر: 14273  
پس ازسخنان رئیس محترم قوه قضاییه پیرامون فعال شدن حامیان فتنه در سطح کشور مهران موزون  در ولاگ دیسون خطاب به دادستان محترم دزفول نوشت:

بسم الله القاصم الجبارین

و قاتلوهم حتی لاتکون فتنه

حجت الاسلام و والمسلمین جناب آقای ابوهلال

دادستان محترم شهرستان دزفول

باسلام

احتراماً مستحضرید که صبح امروز چهارشنبه (93/2/3) ریاست محترم قوه قضاییه طی جلسه ای با مسئولان عالی قضایی، کاملاً صریح و قاطع در خصوص تحرکات اخیر فتنه گران در سطح کشور و تلاش ایشان برای احیای فتنه هشدار داده و تأکید کردند که از این پس هیچگونه تساهل و تسامحی با فتنه گران و حامیان آنها نباید صورت گیرد.  +

جناب دادستان،

بی تردید جنابعالی طی ماههای اخیر شاهد برخی تحرکات علنی ، قلمی و حتی قدمی فتنه گران 88 و حامیان آنها در دزفول بوده اید.

چند صباحی است که حامیان روسیاه فتنه گرانی که به فرموده ی مقام عظمای ولایت «در ملأ اعلی خاسرند» ، در دزفول تمام تلاش خویش را برای برخی عزل و نصبها به خرج داده و میدهند (که همگان شاهدند).

تأسف بار آن است که فضای مجازی حوزه ی مأموریت جنابعالی نیز از این تباهکاران در امان نمانده و برخی بسترهای «مثلاً خبری» در فضای مجازی دزفول نیز عمله و اَکله ی حامیان فتنه شده و بستر مورد فعالیت خویش را قلمگاه قلمهای حضرات باغی و فتنه گر قرار داده اند.

اکنون همگان در حال نظاره ی فضاسازی و اخلال گری و نشر اکاذیب دنباله های فتنه در فضای خبری و مردمی دزفول هستند که متن سخنان هشداردهنده ی ریاست محترم قوه قضاییه مهر تأییدی بر این ادعاست.

جناب ابوهلال،

خواهشمندم این فراز از سخنان امروز حضرت آیت الله آملی لاریجانی را بازخوانی فرمایید :

(( به دادستان تهران و دادستان‌های سراسر کشور دستور اکید می‌دهم که با قاطعیت و رعایت ضوابط و مقررات قانونی در مقابل هرگونه فضاسازی، نشر اکاذیب و اخلال در امنیت ملی بایستند تا همگان بدانند که نظام اسلامی ایران نظامی نیست که به بهانه‌های واهی در مقابل فتنه‌گران و اخلال گران و حامیان آنان، به انفعال بیفتد و اگر تاکنون در مقابل آنان تسامحی از خود نشان داده از این پس هیچ‌گونه تسامحی نخواهد داشت.))

اعلام علنی دستور رئیس محترم دستگاه قضا به شما و همکاران محترمتان یک پیام ویژه دارد و آن اینکه :

ما مردم و شهروندان معتقد به نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه داریم تا به شما در انجام این ماموریت کمک کنیم.

لذا اینجانب به سهم خویش تلاش میکنم تا هر ماه یکبار لیستی از مستندات! فعالیتهای علنی، قلمی و قدمی فتنه گران و حامیان آنها و همچنین «حامیانِ حامیان» آنها را کتباً به دفتر ریاست محترم قوه قضاییه اعلام و نیز یک رونوشت به دفتر مقام معظم رهبری تقدیم نمایم.

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

شک ندارم که پیگیری و عدم تساهل و تسامح شما در قبال این ایادی خودباخته و خودفروخته ی وطن، موجب خواهد شد تا گزارشات مردمی دزفول به مبادی یاد شده موید گزارش عملکرد جنابعالی و همکاران زحمتکش تان باشد.

تأکید می نمایم : گزارشات ماهیانه بنده به آقای آملی لاریجانی و دفتر حضرت آقا صرفاً شامل تخلفات و تحرکات علنی!! فتنه گران دزفول و حامیان آنها و حامیان حامیان آنها در فضای مجازی و حقیقی و میدانی خواهد بود.

چه اینکه موارد غیر علنی!! حوزه مأموریت مسئولین امنیتی و انتظامی است و از تکلیف اینجانب ساقط است.

با احترام : یکی از سربازان سایبری سید علی(روحی له الفدا)

ارسال نظر

     


-->