“خط قرمز” بزودی منتشر می شود - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
22nd، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 22 nd دسامبر 2014 ساعت 3:19 ب.ظ | کد خبر: 24395  

در شرایطی که هشت ماه کشور در شرایط بحرانی قرار گرفت، در هشت ماهی که ارزشهای اسلامی و انقلابی آماج کینه ضدانقلاب قرار گرفت ، در ۸ ماهی که دشمنان هلهله کنان برای نوچه های خود در کشور کف می زدند، در ۸ ماهی که برخی خواص غرق در غبار فتنه شدند و ندای “این عمار” فرمانده را نشنیدند،در ۸ ماهی که بسیجی ها و مردم حزب الله در مقابل خوارج ایستادند، در ۸ ماهی که عده ای فریب خورده و اجیرشده با کاریکاتور انقلاب قصد حمله به انقلاب داشتند. ملتی بزرگ و با بصیرت پای انقلاب ایستاده و در نهمین روز زمستان ۸۸ به عشق اهل البیت و انقلاب و برچیدن بساط فتنه گران به خیابان آمده و ندای “هیهات من الذله” سردادند. 4ebb1043d117aSAM_1341_large_medium

به پاس آن روز و روشنگری در خصوص توطئه فتنه گران که از ملاطفت نظام اسلامی سوءاستفاده را می برنند ، نشریه ای با هدف تحلیل تلاش این روزهای برخی سیاسیون برای احیاء مجدد فتنه و رفع حصر سران فتنه ،آماده چاپ، تا در روز ۹دی در سطح شهرستان  توزیع شود.

«خط قرمز» هشداری مکتوب به حامیان فتنه است، به آنانی که بازهم متوهم شده اند که می شود با صلواتی یاد آن روزها و خیانتهای آنان را به کشور از یاد برد.

«خط قرمز» تلنگر به مسئولان میانی است تا به انان یادآور شود که فتنه طبق دستور رهبر انقلاب خط قرمز نظام است و نباید کسی بویژه در جایگاه مدیری در این نظام از آن عبور کند.

نشریه«خط قرمز»در تیراژ۳۰۰۰ نسخه بصورت رنگی منتشر می شود.

نشریه «خط قرمز» را حتماً بخوانید. تلاشی است از ستاد مردمی پاسداشت حماسه”۹دی” – شهرستان دزفول است که توسط انصارحزب الله دزفول منتشر میگردد. 

لازم به ذکر است ستاد مردمی ۹ دی تاکنون با حضور تشکلهای فرهنگی و نهادها ۳جلسه تشکیل داده است.  

ستادمردمی شامل: کانون جلسات قرآن،قرارگاه عماریون،موسسه فرهنگی مهراب ،انصار حزب الله، قرارگاه انصار المهدی ، هئیت عشاق المهدی،هئیت رزمندگان،اتحادیه انجمنهای اسلامی و… می باشند.

ارسال نظر

     


-->