پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

دادستان دزفول: فقر و بیکاری باعث ایجاد اختلاف بین زن و شوهر و وقوع قتل خانوادگی اخیر در دزفول شد + جزئیات این حادثه

دزمهراب: دادستان عمومی و انقلاب دزفول علت وقوع جنایت خانوادگی اخیر در دزفول را اختلافات خانوادگی و همچنین بیکاری قاتل عنوان کرده و در ادامه گفت:فقر و بیکاری باعث ایجاد اختلاف بین زن و شوهر و وقوع قتل خانوادگی شد.

در جنایتی که 12 مردادماه در یکی از مناطق حاشیه ای دزفول رخ داد مردی با ضربات چاقو همسر و نیز پدر و مادر همسر خود را به قتل رساند.
به گزارش دزمهراب به نقل از ایرنا احمد قهرمانی روز چهارشنبه در این رابطه افزود:قاتل به دلیل بیکاری و مشکل مالی در تامین امکانات اولیه مورد نیاز همسر خود ناتوان شده و این امر زمینه اختلاف خانوادگی را بین آنان موجب شد.
وی همچنین در ادامه  افزود:همسر قاتل نیز به دلیل مشکل مالی و اختلاف پیش آمده بین آنان در دادگاه تشکیل پرونده داده و مهریه خود را مطالبه کرده بود که این امر موجب تشدید اختلاف بین آنان شده بود.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول درباره این جنایت هولناک  گفت: تنها بازمانده این خانواده یک کودک می باشد که نزد بستگانش نگهداری می شود.
بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دزفول نیز در رابطه با این پرونده قتل  گفت: ظهر روز دوشنبه دوازدهم مردادماه گزارشی مبنی بر قتل سه نفر از اعضای یک خانواده به نیروی انتظامی این شهرستان واصل شد.
علی کشوری  در ادامه افزود:با تشکیل پرونده قضایی و پیگیری موضوع در کمتر از 24 ساعت متهم به هویت م.الف در جاده ساحلی دزفول دستگیر شد.
وی با اشاره به اینکه متهم 28 سال و همسر وی 17 سال سن داشته است گفت : متهم با مقتولان نسبت خویشاوندی داشته و سابقه اختلافات خانوادگی و پرونده طلاق در دادگاه خانواده شهرستان دزفول نیز دارند.
این بازپرس در ادامه  اظهار داشت :  پرونده هم اکنون روال عادی خود را طی می کند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

اخبار مرتبط