در ایام اربعین در مرز چزابه روزانه 10 هزار غذای گرم توسط موکب دزفول در بین زائرین توزیع شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
15th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th دسامبر 2014 ساعت 11:09 ق.ظ | کد خبر: 24165  

نورالله کرمی نژاد از برپایی ۱۵ روزه این موکب در مرز چزابه خبر داده و افزود: بطور روزانه ۱۰ هزار غذای گرم توسط موکب دزفول در بین زائرین توزیع شده است

 برای اولین بار، سنت برپایی موکب در مرزهای سه گانه خروجی ایران توسط هیئات و شهرهای مختلف انجام  گردبد. که با استقبال گسترده زوار حسینی(ع) روبرو شدند که عده ای از جوانان دزفول نیز تحت عنوان هیئت شهدای گمنام، خادمین الازهرا(س)شهرستان دزفول با برپائی موکبی در مرز ایران و عراق در خروجی چزابه از زائرین اربعین حسینی پذیرایی کردند.

یکی از مسئولین زحمت کش موکب دزفول از برپایی ۱۵ روزه این موکب در مرز چزابه خبر داده  و در ادامه گفت : در این مدت صحنه های بسیار تاثیرگذاری از عشق و ارادت محبین اهل بیت(ع) رقم خورد که توصیف ناشدنی است.

موکب دزفول

“نورالله کرمی نژاد” همچنین در این رابطه  گفت: خادمین اباعبدالله(ع) در این موکب و سایر موکب ها بطور ۲۴ ساعته مشغول پذیرایی از زائرین اربعین حسینی (ع) در داخل مرزهای ایران بودند.

وی با بیان اینکه بطور روزانه ۱۰ هزار غذای گرم توسط موکب دزفول در بین زائرین توزیع شده است، افزود: علاوه بر صبحانه در هر وعده نهار و شام ۵ هزار غذای گرم توزیع و با چای ، خرما و ارده ، کیک و آب معدنی از زوار پذیرایی کرده ایم.

کرمی نژاد تصریح کرد: رکن اصلی موکب ۵ نفر بود ولی بیش از ۵۰ نفر بصورت خودجوش در پذیرایی از زوار کمک کرده اند.وی  همچنین ادامه داد: بسیاری از غذاها و پذیرایی های صورت گرفته توسط مردم و برخی نهادهای شهرستان به این موکب اهدا شده که در اختیار زوار قرار گرفته است.

منبع/دزفول امروز

نظر بینندگان
 1. مبینا says:

  خدا خیرشون بده

 2. مهدی says:

  سلام
  شنیدیم دردوران امام زمان مردم هرچه دارندباهم تقسیم می کننددراربعین امثال این رفتارهابه وفورمشاهده می شوندپس اربعین سراغازدوران امام زمان(عج)است
  خادمین امام حسین هرچه دارندخالصانه تقدیم زوارمی کنندماهم ان شاالله بایدبااین حرکت همراه شویم
  مردم هرچه دارندبرای خالصانه به دیگران تقدیم می کنندبعدخداوندی که بخشنده ترین بخشنده است برای مردم چه خواهدکرد

ارسال نظر

     


-->