دزفول به تلی از خاک تبدیل شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
29th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 29 th ژانویه 2015 ساعت 7:43 ب.ظ | کد خبر: 26227  

گرد و خاک شدید در دزفول

 دزفول به تلی از خاک تبدیل شد

گرد و غبار شدید از صبح امروز دزفول را در برگزفته و با گذشت ساعاتی بر غلظت آن افزوده گردیده است به طوری که اکنون دید افقی به کمترین میزان ممکن کاهش یافته است

 بار دیگر گرد و غبار با بی اعتنایی به هشدارهای مسئولین خود را میهمان ناخوانده  مردم دزفول و مردم  شهرهای استان خوزستان کرد.

گرد و غبار دزفول

به گزارش دزمهراب به نقل از دزفول امروز از صبح امروز گرد و غبار دزفول را در برگرفته و با گذشت ساعاتی از  ورود گرد و غبار به دزفول، همچنان بر غلظت آن افزوده شده است و پیش بینی می شود تا ساعات آینده همچنان حضور این ریزگردها ادامه  پیدا کند.

مسولین بهداشتی شهرستان دزفول  همچنین از مردم بویژه سالمندان و کسانی که دچار بیماری های تنفسی هستند، خواستند تا از خروج غیرضروری از منازل اجتناب  نمایند.

با افزایش غلظت این  گردو غبار ، علاوه بر کاهش کیفیت هوا، دید افقی نیز در حال کاهش یافتن است. پیش از این ستاد مدیریت بحران استان خوزستان در خصوص وقوع پدیده  ریزگرد ها در استان اطلاعیه‌ای صادر نموده بود.

در این اطلاعیه خطاب به فرمانداران شهرستان‌های استان آمده است: با توجه به هشدار سازمان مدیریت بحران کشور و اداره کل هواشناسی خوزستان، تغییرات قابل ملاحظه فشار هوا در سطح زمین و وزش باد قابل ملاحظه و شدید همراه با گرد و غبار و خاک محلی در سطح استان پیش ​بینی می‌شود.

این شرایط از روز سه ​شنبه (روز جاری) ایجاد شده و تداوم این پدیده به شکل تناوبی تا پایان هفته جاری با احتمال وقوع رگبارهای پراکنده در سطح استان و بارندگی در ارتفاعات شمالی و شرقی همراه با رعد و برق و مواج شدن شمال خلیج ​فارس طی مدت مذکور پیش‌بینی می‌شود.

نظر بینندگان
  1. غلامرضا says:

    چاره کار جای دیگرست به مسئولین ربط ندارد

ارسال نظر

     


-->