پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

دومین همایش فرهیختگان برگزار گردید

به گزارش دزمهراب به نقل از واحد رسانه ای طیار، دومین همایش فرهیختگان شهرک محمّد بن جعفر طیار (ع) با حضور نخبگان و فرهیختگان شهرک محمبد بن جعفر طیار(ع) برگزار گردید.

دومین همایش فرهیختگان از سلسله جلسات و برنامه های سومین یادوراه شهدای پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمّد بن جعفر طیار(ع) و شهدای مدافعان حرم استان خوزستان می باشد.

در این برنامه آقای محمود حاتمی دبیر یادواره با تشریخ برنامه های یادواره شهدا و اهمیت زنده نگه داشتن یاد شهدا در وضعیت امروز جامعه پرداختند و از فرهیختگان خواستند تا با نظرات ،تجربیات و توانایی های خود در برگزاری هر چه با شکوه یادواره شهدا ، در کمیته های مورد نظر فعالیت خودرا شروع کنند.

در ادامه این برنامه سخنران برنامه جناب سروان فتحی نیا از فعالین فرهنگی شهرستان به بحث اقتصاد مقاومتی پرداختند . و با تشریح شرایط اقتصادی امروز ، اقتصاد مقاومتی را کلید حل مشکلات امروز دانستند.

وی همچنین با انتقاد از فرهنگ مصرفی در جامعه یکی از شاخص های اقتصاد مقاومتی را اصلاح الگوی مصرف معرفی کردند. ایشان در ادامه گفتند که: هر یک از افراد جامعه در جایگاه خود  می توانند نقش به سزایی در مسیر پیشرفت کشور داشته باشند.

بن جعفر
بن جعفر

 

اخبار مرتبط