پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

دکتررضادوست:برای ارتقای دانشگاه آزاد دزفول به دانشگاه جامع چندقدم فاصله داریم

نشست صمیمی مدیریت این واحد بانمایندگان اصحاب رسانه و خبرگزاری های رسمی  در محل سالن کنفرانس ریاست این دانشگاه برگزار شد .IMG_8017

“دکتر رضا دوست ” ابتدای این مراسم ضمن خوش آمد گویی به حاضرین انجام کار و تغییر به سمت اصلاح و پیشرفت را مستلزم سختی هایی دانسته که تنها راه گذشت از آنها اتکا به خدا و توکل بر او است

ایشان با اشاره به نقش پررنگ و تاثیر گذار رسانه در برطرف کردن خلاء های کارهای اجرایی و کمک به مدیران گفت : مطمئناً رفع اشکالات موجود و اطلاع رسانی نسبت به کارهای انجام شده بدون کمک خبرنگاران و تلاش گران عرصه رسانه امکان پذیر نخواهد بود .

“رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول” جامعه ایدآل را جامعه ارتباطی همراه با تفاهم عنوان کرده و افزود : نشر برخی ابهامات و سوالات در اذهان عمومی  بدون توجه به کارکرد و نتایج حاصله از روند کارها مورد تایید هیچ انسان منصفی به خصوص خبرنگاران به عنوان چشم های بیدار جامعه نیست .

وی همچنین از تصویب ۲۶رشته جدید وکاربردی ،ایجاد تفهم نامه های باموضوع کشاورزی و پرورش ماهی با بخش خصوصی خبرداده و اضافه نمود : تلاش های زیادی برای جامع شدن دانشگاه دزفول در خصوص زیرساخت ها و چانه زنی از بالا صورت پذیرفته و تا مرحله نهایی چند قدم فاصله داریم .

ایشان در پاسخ به خبرنگار ما درخصوص تاثیر تغییر مدیریت دانشگاه آزاد در روند کارهای جاری واحد دزفول گفت : ما مامور به تکلیفیم و تا زمانی که در این جایگاه امکان خدمت داشته باشیم باهمراهی دوستان از هیچ تلاشی فروگزار نخواهیم کرد .

این جلسه که قریب به ۲ساعت به طول انجامید با سوالات خبرنگاران و پاسخ ریاست واحد ادامه داشت که اخبار تکمیلی متعاقباً انشار خواهدیافت .

گفتنی است کلیه خبرنگاران حاضر قبل از این نشست به مدت یک ساعت از پروژه های انجام شده و در حال احداث دانشگاه طی ۶ماه گذشته بازدید نمودند و همچنین ناهار را به همراه ریاست دانشگاه در فضایی صمیمی صرف کردند.

مجددز

اخبار مرتبط