پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

دیدارمسئول امورایثارگران ناحیه بسیج شهرستان دزفول از خانواده جانباز ۷۰درصد دراین شهر

به گزارش دزمهراب ، مسئول امورایثارگران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول به همراه تنی چند ازبسیجیان دزفولی از خانواده سید عزیزالله نایب پور جانباز شیمیایی دردزفول دیدار بعمل آوردند.
در این دیدار سیدهادی موسوی فر با اشاره به جایگاه جانبازان گفت: جانبازان شهدای زنده انقلاب بوده که به پیشرفت نظام، تحرک و پویایی می‌بخشند.
وی با بیان اینکه امنیت کشور حاصل جانبازی ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس است، گفت: همه مردم و مسئولان موظفند جان فشانی و فداکاری جانبازان به فراموشی نسپارند و با قدردانی به مقام آنها و جایگاه خانواده شهدا و جانبازان احترام بگذارند.
مسئول امورایثارگران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول از جانبازان به عنوان شهدای زنده و قابل احترام در درس آموختن حقیقی توصیف کرد و ادامه داد: به واقع جانبازان ما روح ایثار، استقامت، شجاعت و نه گفتن در برابر دشمنان را به ما آموخته‌اند و با حضور در صحنه‌های مختلف به ملت نشان می‌دهند که نباید در برابر فزون‌طلبی غرب و استکبار جهانی کوتاه بیایند.
وی افزود: همه مردم و مسئولان وظیفه دارند با همراهی و همدلی با جانبازان بخشی از درد و رنج دوره جانبازی آنها را تسکین دهند، ما در قبال جانبازان وظیفه خدمتگذاری داریم و خود را مدیون آنها می‌دانیم.
وی درپایان با بیان اینکه مسئولان انگیزه خدمت دارند، افزود: جانبازان و ایثارگران تاج سر هستند که باید نسبت به خدمات‌رسانی به این قشر حساسیت بیشتری داشت.

اخبار مرتبط