پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

دیدار ترکیبی جالب از مسئولین و فعالین سیاسی و فرهنگی دزفول با رئیس مجمع تشخیص مصلحت به اسم اقشار مختلف مردم دزفول!!! + عکس

به گزارش دزمهراب صبح روز یک شنبه به مناسبت چهارم خرداد و روز دزفول ترکیبی جالب از مسئولین و فعالین سیاسی و فرهنگی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند. و جالب تر اینجاست که این دیدار در رسانه های رسمی به اسم دیدار اقشار مختلف مردم دزفول با آیت الله هاشمی رفسنجانی منعکس شده است. این دیدار از جنبه های مختلفی قابل بررسی و تحلیل است. اینکه این دیدار در چنین برهه ای از زمان می تواند چه تبعاتی داشته باشد؟ این ترکیب چگونه انتخاب شده است؟ چرا دیدار به اسم اقشار مختلف مردم دزفول انجام شده است؟ چرا تماما از دولت فعلی حمایت شده است؟ و به برخی عناصر انقلاب ناجوانمردانه تاخته شده است؟ و هزار سوال دیگر….
 در ادامه شرح کوتاهی از سخنان دزفولی های حاضر در این مراسم را می شنوید که البته شاید تاسف هم بخورید که اینان به اسم مردم دزفول این سخنان را گفته اند.
در ابتدای این مراسم، آقایان محمدعلی صبور (یکی از سرداران جنگ و برادر دو شهید)، سرافراز (یکی از فعالان سیاسی دزفول)، دکتر ناصر سراج (رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول)، شهریاری (از فعالان فرهنگی دزفول)، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کشور، استان خوزستان و شهرستان دزفول، به بیان دیدگاه‌های خویش در خصوص حل مسایل مشکلات سیاسی و اقتصادی پرداختند و آقای حبیب‌پور، یکی از شعرای دزفولی شعری در وصف امام خمینی(ره) و مقاومت مردم دزفول قرائت کرد.
در انتقاد مسئولان دزفولی از شرایط زمانه، به مظلومیت دولت اشاره شد که بی‌محابا مورد حمله آزادانه‌ی افراطیونی قرار می‌گیرد که در حاشیه امن قرار دارند.
یکی از حاضران گفت: برای مردم جای تعجب است که پشت تندروها به کجا بند است که حتی به حرف‌های رهبری نیز توجه نمی‌کنند!؟.

اخبار مرتبط