14th، می 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th می 2013 ساعت 12:32 ب.ظ | کد خبر: 2950  

رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان دزفول نیز بر اهمیت شوراهای شهر و روستا تاکید کرد و افزود: رسانه ها باید این اهمیت را برای مردم تبیین کنند.
حجت الاسلام ” ناصر نیسی راد ” با اشاره به اینکه تمام تصمیمات و کارها در هر شهر و روستا متوجه شوراهاست گفت: شورای شهر در جزییات خدمات رسانی و خدمات دهی به مردم نقش مستقیم دارد.
وی افزود: مردم باید به دور از تعصبات قومی و حزبی شورایی کار آمد ، متدین و قانونمند را انتخاب کنند.
رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در دزفول اظهار داشت: رسانه ها به عنوان امین جامعه و به دور از جانب داری از کاندید مورد نظر خود ، قوانین شوراها را برای مردم تبیین کنند.
وی افزود: نقد رسانه ها باید بر مبنای دلیل و حفظ حرمت کاندید ها باشد.
رییس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در دزفول نیز به برخی از جرایم مطبوعات و رسانه ها اشاره کرد و گفت: کلیه رسانه های دیداری ، شنیداری ، الکترونیکی و غیره حق ندارند آگهی و مطالبی علیه نامزدهای انتخاباتی در رسانه مزبور درج کنند.
نیسی راد اذعان داشت: برخی از کاندیداها هنوز به قوانین و وظایف شوراها واقف نیستند، قطعا چنین کسانی بهدرد مردم نمی خورند.
وی گفت:هیئت نظارت بنا به قانون اساسی و منویات رهبری عمل می کند و نمی تواند از خطوط خود عدول نماید، اگر چهارچوب قانون شکسته شود امکان کنترل آن وجود ندارد.
نیسی راد افزود: خروج از قانون و اعتراض به اجرای قانون ، دخالت هوای نفس است و مبنای ما بر عدله و شواهد و قرائن است و این بینه است، نه تخصص، کارآمدی و مدرک تحصیلی.

ارسال نظر

     


-->