24th، جولای 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 24 th جولای 2014 ساعت 10:14 ب.ظ | کد خبر: 17921  

راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعت 12 روز جمعه از میدان حاجمرادی دزفول به سمت مصلای امام علی(ع) آغاز می شود.

جامعه هنرمندان و انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان دزفول با محکومیت جنایات بی رحمانه اسرائیل غاصب و حمایت از مردم بی دفاع فلسطین اعلام کردند با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس پیوند نا گسستنی خود با مردم مظلوم و بی دفاع غزه را به نمایش خواهند گذاشت.

جامعه ورزشی  شهرستان دزفول نیز ضمن محکوم نمودن حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم بی گناه غزه و کشتار بی رحمانه زنان و کودکان از مردم دزفول دعوت کرد با حضور یک پارچه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس انزجار و تنفر خود را از این فاجعه انسانی که توسط مدعیان حقوق بشر صورت گرفته نشان دهند.

جامعه کشاورزی شهرستان دزفول نیز در اطلاعیه ای آمادگی خود را برای شرکت در راهپیمایی روز قدس و اعلام همبستگی با آرمان های بلند ملت مظلوم فلسطین اعلام داشتند.

ناحیه مقاومت بسیج دزفول نیز در بیانیه ای عامل اصلی به خون آغشته شدن مسلمانان فلسطین را صهیونیزم بین الملل و اسراییل غاصب اعلام کرده و بیان داشت:رژیم صهیونیستی با بهره گیری از قدرت رسانه ای و خبری غرب زیرچتر حمایتی سازمان ملل و دولت آمریکا با حمله به نوارغزه و کشتار کودکان ، زنان و مردان و تخریب مراکزغیر نظامی درصدد جبران شکست گذشته خود برآمده است.

در این بیانیه تاکید شده  است:اسرائیل از سویی با تجهیز و پشتیبانی از گروهک تروریستی داعش ، ضمن اسلام هراسی ،موجب تفرقه و نسل کشی در سرزمین عراق شده و از سویی به مدد صهیونیزم رسانه ای سعی در متهم کردن مسلمانان به جنگ ، خونریزی ، ترور و تهدید برای جامعه بشری است.

حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول نیز در بیانیه ای از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورده است

در این بیانیه آمده است: زور گویان غاصب از ترس فرو پاشی کانون پوسیده قدرت و برای جبران شکست و سر خوردگی از مقاومت حزب الله لبنان ،از مردم سوریه انتقام می گیرند و ساکنان بی دفاع غزه را به شهادت می رسانند.

این بیانیه تصریح می کند: روز جهانی قدس امسال در شرایطی برگزار می شود که تحولات جهانی و منطقه ای لرزه بر اندام جهان خواران و مستبدان انداخته است.

در این بیانیه آمده است: بر همگان لازم است تا با شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس همگام و همراه همه ایرانیان غیور و مسلمانان بیدار دل فریاد مظلومیت ملت رنج دیده فلسطین را برای تحقق اهداف و آرمان هایش سر دهیم.

اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول و دانشگاه آزاد اسلامی نیز در بیانیه هایی اعلام کردند برای تجدید عهد و پیمان با آرمانهای بلند امام خمینی (ره) در روز جمعه سوم مرداد ماه مصادف با روز جهانی قدس همگام با مردم خدا جوی ایران اسلامی در راهپیمایی با شکوه روز قدس شرکت می نمایند.

قضات و کارکنان دادگستری ، کارکنان شهرداری دزفول و نیز سایر ادارات و نهادها نیز د اطلاعیه های جداگانه ای ضمن محکوم کردن کشتار بی رحمانه مردم مظلوم غزه توسط رژیم اشغالگر قدس ، برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام آمادگی کردند.

0000000000000000

ایرنا

ارسال نظر

     


-->