پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

ربیعی:دین خود را به دزفول و خرمشهر ادا نکردیم

دزمهراب:علی ربیعی ظهر امروز با هیئت همراه و جمعی از مسئولان استانی در خوزستان و در شهرستان دزفول حضور یافت.

00

وی در ابتدای حضور خود در این شهرستان، ضمن ادای احترام و حضور در گلزار شهدای دزفول، اظهار کرد: این بیمارستان با اعتبار بیش از 60 میلیارد تومان ظرف 24 ماه ساخته می‌شود.

وی افزود: علاوه بر این بیمارستان برای سهولت درمان، شعبه دوم بیمه تامین اجتماعی در این شهرستان راه‌اندازی خواهد شد تا بیمه‌شدگان کارهای اداری خود را به راحتی انجام دهند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: این پروژه از مجموع پروژه‌هایی است که در خوزستان دنبال شد و قرار است هشت بیمارستان تامین اجتماعی دیگر نیز در نقاط دیگر استان احداث شود.

*اختصاص 24 میلیارد ریال به ساخت مجموعه ورزشی شهدای کارگر

ربیعی همچنین در مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی شهدای کارگر در دزفول گفت: شهرهای دزفول و خرمشهر نماد استقلال کشور ما هستند که متاسفانه هنوز دین خود را به آن‌ها ادا نکرده‌ایم.

وی با اشاره به مجموعه ورزشی شهدای کارگر این شهرستان افزود: این مجموعه ورزشی با 24 میلیارد ریال اعتبار دین کوچکی به دزفول شهر مقاومت است و ما علاوه بر این به دنبال احداث سالن چند منظوره 11 هزار متر مربعی در کنار آن هستیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان بیان کرد: سوم و چهارم خرداد نماد ملتی است که در مقابل تجاوزگری‌ها ایستادگی کرد و استقلال کشور خود را به دست آورد.

 01

02

05

 

04

فارس

اخبار مرتبط