ساخت بیمارستان تامین اجتماعی در دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
15th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th دسامبر 2014 ساعت 12:17 ب.ظ | کد خبر: 24176  

81426496-6141716

‘ˈ عباس پاپی زاده’ˈ  در تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته برای آغاز عملیات اجرایی ساخت این بیمارستان افزود:با توجه به وجود حدود ۲۵۰ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دزفول ساخت این بیمارستان از اولویت های مهم بهداشت و درمان در این شهرستان بوده که بزودی وارد فاز اجرایی می شود.

وی با اشاره به حل مشکل زمین و نیز تخفیف ۵۰ درصدی شهرداری دزفول بابت صدور پروانه ساخت این بیمارستان از تلاش و پیگیری وزیر کار ، رفاه و تامین اجتماعی بابت شتاب بخشیدن به روند احداث بیمارستان تامین اجتماعی دزفول تقدیر کرد و افزود:حل مشکل زمین این بیمارستان با پیگیری وزیر راه و شهرسازی قابل تقدیر است.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان داشت:عملیات ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی تامین اجتماعی دزفول پس از برگزاری مناقصه ، امسال آغاز می شود.

پاپی زاده هزینه ساخت این بیمارستان را افزون بر ۵۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت:پیش بینی می شود این بیمارستان ظرف مدتی کمتر از پنج سال احداث ، تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی وضعیت امکانات درمانی شهرستان دزفول را با تعطیلی دو بیمارستان افشار و یازهرا مناسب ندانست و گفت:امکانات بهداشتی و درمانی دزفول متناسب با نیاز مردم این شهرستان نیست.

دو درمانگاه تامین اجتماعی موجود در دزفول با امکانات محدود درمانی جوابگوی خیل بیمه شدگان این سازمان نبوده و شلوغی و ازدحام بیمه شدگان برای دریافت خدمات درمانی موجب نارضایتی شهروندان شده است.

شهرستان دزفول در شمال استان خوزستان حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

ارسال نظر

     


-->