ساخت ميز پينگ پنگ با استانداردهاي معتبر در واحد دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
9th، جولای 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th جولای 2016 ساعت 8:34 ب.ظ | کد خبر: 44941  

به گزارش دزمهراب دکتر سعید تنورساز رئیس اداره امور ورزش این دانشگاه از ساخت میز پینگ پنگ با استانداردهای معتبر در واحد دزفول خبر داد.

رئیس اداره امور ورزش گفت: در راستای تجاری سازی و با هدف درآمدزایی، حوزه امور ورزشی واحد با استفاده از امکانات و نیروهای دانشگاه توانست میز پینگ پنگی با استانداردهای معتبر، کیفیت بالاتر، پایه های متحرک و تاشو و با هزینه ای به مراتب پائین تر از میزهای موجود در بازار را تولید نماید.

سعید تنور ساز  افزود: حوزه امور ورزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول آمادگی ساخت میز پینگ پنگ شیشه ای تاشو و استاندارد، میز انعطاف پذیری، پایه های سیار تور بدمینتون، حلقه بسکتبال داخل سالن( دیواری تاشو و فضا باز)، دروازه های سالن(فوتسال و هندبال)، سه پایه تیرو کمان و سیبل، نیمکت بازیکنان ذخیره و لوازم کمک آموزشی و تمرین را دارد که متقاضیان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در ساخت و تولید تجهیزات ورزشی با شماره ۰۶۱-۴۲۴۲۸۷۸۱ تماس حاصل فرمایند.

طی مراسمی با حضور دکتر ناصر سراج خرمی رئیس دانشگاه، مدیر اقتصاد دانش بنیان، رئیس اداره امور ورزش و رئیس روابط عمومی از زحمات حسین مددی سازنده میز پینگ پنگ تقدیر شد

ارسال نظر

     


-->