پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

ساماندهی ترافیک اولویت شهرداری دزفول

شهردار دزفول گفت: ساماندهی ترافیک و همچنین رفع گره‌های ترافیکی یکی از اولویت‌های شهرداری دزفول در سال 1394 است.

دزمهراب: محمدرضا کرمی‌نژاد  اظهار کرد: با توجه به افزایش روزافزون خودروها و گسترده‌تر شدن دزفول و تزریق خودرو به این شهر، رفت‌و آمد خودروها به‌ویژه در جاده‌های مهم مشکلات ترافیکی را ایجاد خواهد کرد از این رو در راستای تسهیل رفت‌و آمد در  غرب شهر حدفاصل پل پنجم تا مهرشهر و در انتها جاده دزفول به اندیمشک، پروژه ساخت کمربندی غرب حدود یک سال است، آغاز شده است.

وی افزود: این پروژه که در نقشه جامع شهری پیش بینی شده بود چندین سال بدون هیچگونه عملیاتی به حال خود رها شده که سال گذشته با مصالحه با برخی از مالکین زمین‌هایی که در مسیر این جاده قرار داشت، کار احداث آن آغاز شد.

شهردار دزفول خاطرنشان کرد: هم‌اکنون کار تسطیح، خاکبرداری و خاکریزی این اراضی جهت زیرسازی این جاده آغاز و به سرعت در حال انجام است و کار خاکریزی محدوده زیر پل غدیر (پل پنجم) با 800 سرویس خاکریزی به‌منظور اجرای رمپ‌های شبدری پل و اتصال به کمربندی غرب، با بیش از 30 دستگاه ادوات راه‌سازی از روز گذشته آغاز شده است.

وی تصریح کرد: ساماندهی ترافیک و همچنین رفع گره‌های ترافیکی یکی از اولویت‌های شهرداری دزفول در سال 1394 است از این رو برای سال جاری اجرای چندین طرح و پروژه مهم به‌منظور تسهیل رفت‌و آمد شهروندان در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

کرمی‌نژاد در پایان بیان کرد: همانگونه که پیش‌تر نیز اعلام کردیم پروژه تکمیل بلوار ملاصدار که از اهمیت ویژه در شمال شهر برخوردار است با توجه به روند پیشرفت کار تا چهارم خردادماه سال جاری به بهره‌برداری برسد.

فارس

اخبار مرتبط