سانسور حماسه زائران اربعین در امپراتوری رسانه ای - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
14th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th دسامبر 2014 ساعت 5:13 ب.ظ | کد خبر: 24113  

رسانه‌های ضدانقلاب بدترازرسانه‌های غربی

 سانسور حماسه زائران اربعین در امپراتوری رسانه ای

صدای آمریکا، بی.‌بی.سی، دویچه‌وله، رادیو فردا، گویانیوز از جمله این رسانه‌ها بودند که خبرهای بسیار کوتاه در این باره منتشر کرده یا از اساس خبر این اجتماع ۲۰ میلیونی را سانسور نمودند.

در این میان رسانه‌های خاصی مانند جرس و کلمه شرم‌آورتر از همه با ماجرا مواجه شده و هیچ خبری منتشر نکردند که البته عذر آنها روشن است چه اینکه فتنه سال ۸۸ جریان نفاق جدید با نقاب شبه مذهبی در روز عاشورا با آن جنایت و خیانت بزرگ به سرشکستگی انجامید و در حقیقت این جماعت تو دهنی بزرگ راهپیمایی ۹ دی را از امام حسین علیه‌السلام و انبوه ملت ارادتمند ایشان دریافت کردند؛ تا آنجا که نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرد تظاهرات این روز بزرگ‌ترین راهپیمایی در ایران پس از تشییع آیت‌‌الله خمینی است.

همچنین رادیو فرانسه در گزارشی از تجمع بی‌سابقه شیعیان در کربلا با وجود برخی ناامنی‌ها خبر داد و همچنین  خبرگزاری فرانسه اعلام کرد این مراسم یکی از بزرگترین اجتماعات دینی در جهان است.

البته برخی رسانه‌ها نظیر رادیو فردا و گویانیوز هم به قلم بعضی عناصر ورشکسته فراری به بدگویی علیه این اجتماع عظیم پرداخته‌اند. آنها از اینکه این اجتماع ۲۰ میلیونی به قدرت‌نمایی جبهه مقاومت اسلامی به رهبری جمهوری اسلامی تبدیل شده ابراز ناخرسندی نموده اند.

رفتار کبک‌وار رسانه‌های غربی و ضد انقلاب در قبال راهپیمایی و تجمع ۲۰میلیونی اربعین حسینی(ع) در حالی است که همین رسانه‌ها بعضاً تجمعات چند نفری- و نه حتی چند ده‌نفری- عناصر ضد انقلاب را تبدیل به تیترهای اول خود می‌کرده و با آب و تاب برای آن عکس و گزارش و تیتر و متن و حاشیه می‌ساختند

کیهان

کیهان

نظر بینندگان
 1. مهدی says:

  این اقیانوس خروشان که ازسرتاسرجهان نشات میگیرد می ایدتادشمنان دین خدا رادرخودغرق کندوزمین راازالودگی وجودکفروعنادپاک گرداند
  امسال خیلی ها درمسیرکربلا ازکشورکره وانگلیس هم باپای پیاده زائرامام حسین شده بودند
  رسانه های غربی زیادنمی توانندکتمان کنندچون این حرکت به سرعت درحال جهانی شدن است وبزودی ریشه کن شان خواهدکرد
  به زودی ان شاالله صدای منجی شنیده خواهدشد که تکیه به خانه کعبه زده وندامی دهدیااهل عالم…….
  تازمان ظهوراهل عالم همه امام حسین رامی شناسندوهمه شواهدحاکی ازان است که اربعین امام حسین داردجهانی می شود
  اللهم عجل لولیک الفرج

ارسال نظر

     


-->