پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

سخنان اوباما سیاه بازی و جنگ زرگری است/ بیم آن داریم که برداشت‌هامتفاوت‌باشد

دزمهراب: پاپی زاده: توصیه ما به مسئولین داخلی کشورمان  این است که نباید اشتباهات جبران ناپذیری اتخاذ  گردد  در دادن اطلاعات باید محتاطانه عمل شود  که اگر یک روزی لازم شد در مقابل عهدشکنی امریکایی ها  بایستیم این امکان باشد.
پاپی زاده دزمهراب
به گزارش دزمهراب عباس پاپی زاده نماینده مردم  شریف شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی  در باره  تفاهم نامه مطبوعاتی که در لوزان توسط دکتر ظریف و خانم موگرینی قرائت شد گفت : مذاکره ایران با کشورهای 5+1 به این خاطر بوده است  که بنای کشور ما این است که مسائل جهانی را با دیپلماسی حل نماید

وی  همچنین در این رابطه در ادامه گفت :اگر قدرت های دنیا یک طرف میز نشسته اند و در طرف دیگر ایران قرار دارد به این خاطر مدیرت توانمند مقام معظم رهبری و انسجام ملت است.
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی همچنین در ادامه  تاکید کرد : کشورهای 5+1 از پیشرفت های علمی ایران در زمینه هسته ای آنقدر تحت فشار قرار گرفته بودند  که ناچار شدند تن به مذاکره بدهند.
وی  تاکید کرد : بین صحبت های اوباما و اظهارات تیم مذاکره کننده ایرانی  تفاوت هایی  وجود دارد اما باید دید در عمل به این توافق نامه چه اتفاقاتی روی خواهد داد
پایی زاده  همچنین خاطر نشان  کرد : ما حریف را می شناسیم آمریکایی ها صادقانه با طرف مقابل کار نمی کند ما این بیم را داریم که امریکایی ها سعی کنند از این توافق برداشته های دیگری را مدنظر قرار دهد.
پاپی زاده افزود :اظهارات رئیس جمهور امریکا  سیاه بازی و جنگ زرگری است او می خواهد فردا  اگر زیر تعهدات زد بگوید کنگره نگذاشت ولی این از نظر ما از اصلا پذیرفتنی نیست کنگره مشکل خود اوباماست.
نماینده  مردم شریف شهرستان دزفول همچنین  تصریح کرد : اگر کوچکترین تخلفی آنها در اجرای تعهدات خود داشته باشند این حق برای ایران است که به روز اول بازگردد.
وی در پایان گفت : توصیه ما به مسئولین داخلی کشورمان  این است که نباید اشتباهات جبران ناپذیری اتخاذ شود در دادن اطلاعات باید محتاطانه عمل کنیم که اگر یک روزی لازم شد در مقابل عهدشکنی امریکا بایستیم این امکان باشد.
رهیاب

اخبار مرتبط