20th، آوریل 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 20 th آوریل 2014 ساعت 5:31 ب.ظ | کد خبر: 13903  

حجت‌الاسلام محمدعلی آهنگران فرزند حاج صادق آهنگران با درج عکسی از خود و سیدمحمد خاتمی، مطلبی را در وصف رئیس‌جمهور پیشین کشورمان نوشته است. برای دیدن این نوشته اینجا کلیک کنید. در ادامه دلنوشته ای را خطاب به ایشان می خوانید:

نمی دانم که فرصت می کنی من باب اخلاق و ادب گفتگو جوابم را بدهی یا نه. اما شما که دلنوشته ات به سید محمد خاتمی را رسانه های ضد انقلاب با ذوق مرگی منتشر کرده اند مرحمت کن و دو کلام حرف دل این همشهری و ارادتمند پدر بزرگوارت را نیز بخوان.

من فرد مهم و مشهوری در دزفول نیستم. پدرم هم آدم مشهوری نبود. اما ویژگی پدرم این بود که امام حسینی بود. جانش برای حسین(ع) و ابوالفضل(ع) و محرم و عاشورا در می رفت. از چند ماه قبل از شروع دهه اول محرم برای هیئت فعالیت می کرد تا چند ماه بعدش. حالا نتیجه دنیایی اش این شده که پس از ده سال از فوت پدرم، هنوز عکس ایشان جلوی ماشین کنترل هیئت کُرناسیان دزفول است و رفقایش محال است من را ببینند و نگویند: «خدا رحمت کُنا پدرته».

وقتی رفتار دوستان پدرم را می بینم ناخودآگاه به خودم نهیب می زنم که: نکند کاری کنی که یا حرفی بزنی که خلاف راه و رسم و مرام و مسلک پدرت باشد.

مبادا به خاطر تو پدرت را سرزنش کنند. مبادا پسر استاد حسنعلی مایه شرمساری پدر مرحومش بشود.

این نهیب ها را معمولا به خودم می زنم. چه کنم! سطح معرفت من همین قدر است که هنوز به مقام تقوای خدا نرسیده ام لاجرم تقوای آبروی پدر پیشه می کنم!

حاج آقای آهنگران عزیز

همشهری گرامی

درست است که نباید کسی از فضل پدرش خرج بکند اما اینکه با گفتار و رفتار و عمل مان حرمت و آبرو و سابقه پدر را حفظ کنیم یک وظیفه بزرگ است.

اگر نمی دانی بدان که خوش خلقی و تواضع و صفات و سجایایی از این دست اگر هم در خاتمی باشد جبران حمایتش از فتنه گران 88 را نمی کند. جبران انحراف او از دیدگاه های امام راحل(رض) در مورد حکومت جهانی اسلام، لیبرالیزم، نسبت دین و سیاست و … را نمی کند. بدان که لکه ننگ ایستادگی در برابر رای مردم در سال 88 چیزی نیست که به این راحتی از دامن خاتمی مردم سالار و دموکراسی خواه و … پاک شود.

نوشتن دلنوشته برای خاتمی و امثال او که مقابل انقلاب و مردم و نظام و رهبری ایستادند و تعریف و تمجید از آنها انتظاری نیست که از پسر حج صادق برود.

حاج صادق آهنگران در ایران عزیز است و در دزفول خیلی عزیز. همیشه هم در خط ولایت و انقلاب بوده و خدمت کرده است و ان شاء الله که سالهای سال زنده و پاینده باشد و حنجره اش برای امام حسین (ع) بلرزد…

اما

آقای آهنگران کاری کن که دوستان و دوستداران پدرت وقتی تو را ببینند بگویند:

خدا رحمت کُنا پدرته

111111111111111344444444444444444444444444444444

محمد علی آهنگران در کنارسید محمد خاتمی

نظر بینندگان
 1. زهرا says:

  واقعا متاسفم برای این آقااااازاده ها
  !!!
  ای خدا چی میشه که از همچون پدری ! همچین پسری به وجود میااااد:(((((((((((

 2. مصطفی says:

  ای کاش حاج آقای آهنگران به جای اینکه بیشترین تاثیر و روت خاتمی بزاره از پدر بزرگاورتون که همه دوستش داریم تاثیر می پذیرفتید

 3. طلوع says:

  فرزندهنر باش نه فرزند پدر
  فرزند هنر زنده كند نام پدر
  فرزند ادب باش نه فرزند پدر
  فرزند ادب زنده كند نام پدر

 4. هادی says:

  البته که بنده اطلاعی از مشی فکری حاج آقای آهنگران ندارم لذا در مورد ایشان قضاوت نمی کنم . امیدوارم دوستان نیز این عمل را رد کنند و نه کل شخصیت ایشان را.

ارسال نظر

     


-->