سلحشور«یوسف پیامبر» را تقدیم صادق آهنگران کرد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
6th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 6 th ژانویه 2015 ساعت 4:26 ب.ظ | کد خبر: 25059  

در پی موج راه افتاده در بین اصحاب فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی برای تقدیر از صادق آهنگران، “فرج الله سلحشور” نیز به جمع تقدیرکنندگان از وی پیوست و اثر خود را به او اهدا کرد

به گزارش دز مهراب به نقل از  گروه فرهنگی«خبرگزاری دانشجو»، فرج الله سلحشور، این کارگردان پیشکسوت سینما و تلویزیون در یادداشتی که به عمارفیلم ارسال شده است، سریال و کتاب یوسف پیامبر خود را به حاج صادق آهنگران اهدا کرد. متن تقدیمی وی از این قرار است:

 

هوالعزیز

برادرم حاج صادق آهنگران عزیز ارجمند؛ شهادت می دهم که همه عمر شما صرف خدمت به انقلاب و اسلام شده، بر آن همه ایثار و فداکاری ارج می نهم و سریال قرآنی یوسف پیامبر و کتاب آن را که حاصل سال ها عمر حقیر است تقدیم حضور گرامی تان می کنم امید که مفید فایده افتد.

فرج الله سلحشور

گفتنی است پیش از این هشت نفر دیگر از فعالان و هنرمندان جبهه فرهنگی انقلاب شامل آقایان سید ناصر حسینی پور، محمدحسین نیرومند، علی محمد مودب، محمدمهدی سیار، بهزاد پروین قدس، نعمت اله سعیدی، ابراهیم فیاض و اسفندیار قره باغی نیز برخی از آثارشان را تقدیم کرده بودند.

تقدیر از حاج صادق آهنگران طی مراسمی در اختتامیه جشنواره فیلم عمار که در تاریخ ۱۹ دی ماه از ساعت ۱۸:۳۰ در سینما فلسطین برگزار می شود، صورت خواهد گرفت.

خبرگزاری دانشجو

ارسال نظر

     


-->