4th، سپتامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 4 th سپتامبر 2013 ساعت 4:27 ب.ظ | کد خبر: 6330  
موفقترین کارگردان رسانه ملی مشغول چه کاری است؟

IMAGE634884889385781250

هرچند مقدم علاقه چندانی به مباحث سیاسی ندارد اما گویا در کار جدیدش به مسایل سیاسی اجتماعی روی آورده است و از این راه به دنبال تنوع در آثار خود بوده است.

به گزارش «آوینی فیلم»، «مقدم» کارگردان مجموعه پایتخت که امروز کارهای او یکی از ارکان موفقیت در رسانه ملی است با نگاه ریزبینانه و ورود به زندگی واقعی مردم توانست جایگاه خوبی در بین مخاطبان تلویزیون به دست آورد.
امروز شنیدن نام یک فیلم به تنهایی نمی تواند اشتیاق را برای تماشاگر محیا کند. علاوه بر استفاده از بازیگران و سوپر استارها مردم حساسیت بیشتر و نگاه جامع تری پیدا کرده و آثار کارگردان و نویسنده گان را با دقت بیشتری دنبال می کنند.
کارگردان مجموعه «پایتخت» با عملکرد به موقع و تاثیر گذار خود به یکی از هنرمندان مورد اعتماد و مورد حمایت مردم تبدیل شده است.
چندی است زمزمه ساخت فیلم تازه ای از مقدم به گوش میرسد. «بچه های نسبتا بد» اسم ساخته جدید او است که باید منتظر بود و دید این بار هم درخشان عمل می کند یا نه؟
سیروس مقدم کارگردان موفق سینما و تلویزیون در مورد تازه ترین کار خود، “بچه های نسبتا بد” می گوید: «شاید در این سریال به معنای واقعی انتقاد سیاسی طرح نشده باشد، اما وقتی روی مسائل اجتماعی دست می‌گذاریم انگار خود به خود کار سمت و سوی سیاسی پیدا می‌‌کند.»
هرچند مقدم علاقه چندانی به مباحث سیاسی ندارد اما گویا در کار جدیدش به مسایل سیاسی اجتماعی روی آورده است و از این راه به دنبال تنوع در آثار خود بوده است.
از دیوار، پایتخت ۱و۲، چک برگشتی، رستگاران، روز حسرت، اغما، نرگس، ریحانه و پلیس جوان می توان به عنوان آثار ماندگار مقدم در تلویزیون یاد کرد و افزود که مقدم ژانر اجتماعی را در عموم کارهای خود برگزیده است و این بار با بچه های “نسبتا بد”ش، سیاست را هم با اجتماع ممزوج می کند و به قاب جادویی می آید.

ارسال نظر

     


-->