پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

پیکر مطهر شهید سید مجتبی ابوالقاسمی با استقبال مردم وارد دزفول شد

به گزارش دزمهراب، صبح امروز پنجشنبه مصادف با رحلت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) پیکر مطهر دومین شهید مدافع حرم شهرستان دزفول با استقبال خانواده شهید، مردم پایتخت مقاومت و پایداری و مسئولین وارد این شهر شد.

آیین استقبال از شهید مدافع حرم، شهید بسیجی سید مجتبی ابوالقاسمی از دانشگاه جندی شاپور دزفول که وی نیز از کارکنان این دانشگاه بوده است آغاز و سپس پیکر این شهید تا حرم مطهر سبزقبا(ع) توسط مردم شهید پرور دزفول همراهی شد.

پیکر مطهر این شهید، که در میان اشک و ناله های جوانان و نوجوانان دزفول به حرم حضرت سبزقبا(ع) انتقال داده شده بود، برای عزاداری و سوگواری به داخل حرم منتقل و مردم ولایتمدار دزفول در کنار تابوت شهید ابوالقاسمی در مصائب اهل بیت(ع) به عزاداری پرداختند.

شهید سید مجتبی ابوالقاسمی از جوانان بسیجی شهرستان دزفول و فرمانده عملیات حوزه حمزه سیدالشهدا که در چندوقت اخیر بعنوان فرمانده گردان امنیتی سپاه ناحیه دزفول حوزه حمزه مشغول به خدمت رسانی بود در حین عملیات مستشاری در منطقه حلب سوریه به شهادت رسید.

مراسم وداع شهید سید مجتبی ابوالقاسمی، روز جمعه ساعت ۲۰ در مسجد امام حسن عسکری(ع) و نیز صبح روز شنبه همزمان با شهادت امام رضا(ع) پیکر مطهر این شهید بزرگوار از شهدای گمنام رودبند به طرف شهید آباد دزفول تشییع خواهد شد.

مجلس بزرگداشت دومین شهید مدافع حرم دزفول نیز، روز شنبه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰ در مسجد بعثت الرسول(ص) واقع در خیابان نظامی تقاطع قرنی برگزار می شود.

IMG_2057 IMG_2069 IMG_2072 IMG_2077 IMG_2096 IMG_2102 IMG_2112IMG_2118IMG_2145IMG_2174IMG_2190 IMG_2197 IMG_2203IMG_2210

اخبار مرتبط